Zvlhčovač vzduchu Eva Smart White

Značka: Stadler
4 990 Kč / ks 4 123,97 Kč bez DPH
Skladem odesíláme 2-3 dny (>5 ks)
Můžeme doručit do:
29.2.2024

ZVLHČOVAČE VZDUCHU

EVA SMART

Smart zvlhčovač Eva vás potěší ovládáním přes aplikaci v telefonu. Přes ni můžete monitorovat kvalitu vzduchu a ovládat všechny funkce Evy. Technologie Adaptive Humidity™ zvlhčuje velmi účinně, ale zároveň úsporně a potichu. Přesné měření vlhkosti v místnosti zajistí externí vlhkoměr zabudovaný v dálkovém ovladači. Ohřev vody zaručí rychlejší zvlhčování a v místnostech až do 80 m2.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

· Apka Smart Life umožňuje ovládat funkce zvlhčovače s přehledem aktuální vlhkosti vzduchu
· Pomocí ultrazvukové technologie do vzduchu dostane až 550 g vody za hodinu
· Optimální vlhkost vzduchu zajistí v místnostech velkých až 80 m2
· Automatický režim Adaptive Humidity efektivně udržuje nastavenou vlhkost a šetří elektrickou energii
· Externí vlhkoměr zajistí rovnoměrnou vlhkost v celém prostoru, zároveň slouží i jako dálkový ovladač
· Předehřev vody (volitelný) zvyšuje výkon zvlhčování a zajistí lepší rozptylování páry
· Přidejte esenciální olej a potěšte své tělo i duši
· Premium Servis: rychlé vyřízení reklamace do 15 dnů formou Pick & Return

Chcete výkonný zvlhčovač s WiFi? Vyberte si Evu Smart
Díky ohromujícímu výkonu dokáže zvlhčovač vzduchu Eva Smart dostat do vzduchu až 550 g vody za hodinu. Je vhodná také do větších místností až do 80 m2 a umožňuje vám vybrat si jednu z pěti úrovní výkonu zvlhčování vzduchu. Pokud se rozhodnete pro maximální výkon, pára z Evy Smart bude stoupat až do výšky 1,4 metru.


 


Ovládejte vlhkost vzduchu přes aplikaci
Pomocí mobilní aplikace Smart Life dokážete ovládat všechny funkce zvlhčovače vzduchu Eva Smart a monitorovat aktuální vlhkost vzduchu v domácnosti kdekoli a kdykoli. Přes aplikaci je dostupná také funkce rodičovského zámku, která deaktivuje ovládací panel zvlhčovače vzduchu.


 


Jak funguje zvlhčovač vzduchu Eva Smart?
Pomocí ultrazvukové technologie mění vodu na mimořádně jemnou mlhu, kterou rozptyluje do svého okolí. Pára, která vychází ze zvlhčovače je naprosto bezpečná a neškodná. Nádoba na vodu má až 6,3 litru, díky čemuž na jedno naplnění Eva Smart zvládne pracovat dlouhých 30 hodin.


 


Technologie Adaptive Humidity™ šetří energii
Inovativní technologie Adaptive Humidity zajišťuje efektivní zvlhčování vzduchu v automatickém režimu. Eva Smart si sama reguluje výkon, a to na základě rozdílu mezi nastavenou cílovou a aktuální vlhkostí vzduchu v místnosti. Unikátní technologie Adaptive Humidity™ tak přímo šetří elektrickou energii.


 


Vy rozhodujete o vlhkosti vzduchu u vás doma
Zvlhčovač vzduchu Eva Smart vám nabízí možnost nastavit si požadovanou vlhkost v místnosti, a to v rozsahu 30 až 75 %. Evu Smart klidně nechte ve své blízkosti pracovat i během spánku. Její světelné LED indikátory jediným tlačítkem ztlumíte nebo úplně vypnete.


 


Doplňky a funkce, které potěší
Součástí balení je externí vlhkoměr vzduchu, který zároveň slouží také jako dálkový ovladač. Velice přesně sleduje vlhkost vzduchu v jednotlivých částech místnosti, díky čemuž si zajistíte rovnoměrnou vlhkost v celém prostoru. Volitelný předehřev vody zvyšuje nejen výkon zvlhčování, ale také přispívá k lepšímu rozptylování teplé páry.


 


Z rukou designérů
Produktoví designéři vdechli celé rodině Eva (Eva Smart, Eva, Eva Little) unikátní design. Díky němu budou tyto zvlhčovače nepřehlédnutelným kouskem ve vaší domácnosti. Designéři ve spolupráci s inženýry zabalili vysoký výkon zvlhčovačů vzduchu Eva do neuvěřitelně kompaktních rozměrů.


 


Extra výbava pro Evu Smart
Postříbřená dezinfekční kostka Water Cube zajistí hygienické zvlhčování bez množení bakterií. Pokud máte příliš tvrdou vodu, kazeta na snížení tvorby vodního kamene Anticalc Cartridge zajistí, aby na nábytku v okolí zvlhčovače vzduchu Eva Smart nezůstávaly žádné stopy. Do ovzduší se tak dostane jen čistá vodní pára.


 


Aromaterapie pro duši
Vůně ovlivňuje naši náladu, mysl a dokonce i zdravotní stav. Aromaterapie je druh alternativní medicíny, ve které se využívají esenciální oleje. Jediným nádechem vůně ze zvlhčovače Eva Smart potěšíte své tělo i duši.


 


Zázračné esenciální oleje
Účinky aromaterapie si vychutnejte se 100% čistými esenciálními oleji od Stadler Form nebo Doterra. Do zvlhčovače Eva Smart můžete použít i jiné esenciální oleje bez obsahu alkoholu.

Premium Servis
V rámci prémiových služeb jsme s našimi zákazníky neustále v kontaktu. V případě reklamace zajistíme svoz výrobku do servisu zdarma a opravený a plně funkční vám jej opět bezplatně přiveze kurýr přímo domů. Garantujeme také rychlé vyřízení reklamace, a to nejpozději do 15 dnů.

TECHNICKÉ PARAMETRY
VÝKON
· Technologie: Ultrazvuk
· Velikost místnosti: 80 m2 / 200 m3
· Zvlhčovací výkon (max.): 550 g/h
· Objem nádoby na vodu: 6,3 l
· Aromaterapie: ano
OVLÁDÁNÍ
· Ovládání přes aplikaci: Smart Life App
· Úrovně výkonu: 5
· Zabudovaný vlhkoměr: externí senzor
· Nastavení požadované vlhkosti vzduchu: 30 % - 75 %
· Automatický režim: Adaptive Humidity™
· Noční režim: ano
· Automatické vypnutí při vyčerpání vody: ano
OSTATNÍ FUNKCE
· ovládání přes apku, digitální displej, dálkové ovládání, ohřev vody, rodičovský zámek

TECHNICKÉ SPECIFIKACE
· Rozměry (š xvxh): 196 x 418 x 196 mm
· Hmotnost: 3,3 kg
· Hlučnost: 26 – 34 dB(A)
· Spotřeba energie: 10 – 95 W

OBSAH BALENÍ
· Postříbřená dezinfekční kostka kostka Water Cube
· Kazeta pro snížení tvorby vodního kamene Anticalc Cartridge

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

 

JSME SPECIALISTÉ NA ÚPRAVU VZDUCHU

 

Zlepšujeme vzduch kolem nás

Hlavním záměrem Stadler Form je vyvíjet kvalitní zařízení, která zlepšují vaše zdraví. Přinášíme prémiové produkty, které vzduch čistí, zvlhčují, ochlazují, ohřívají, odvlhčují a také provoní. Naše produkty se používají jednoduše a intuitivně.

Vynikáme moderním designem

Žádné nevkusné elektrospotřebiče. V produktech Stadler Form spojujeme unikátní design s precizní funkčností. Tvůrčí nápady našich designérů jsou opakovaně oceňovány na mezinárodních designových soutěžích. Každý produkt Stadler Form má své jméno. Stane se součástí vašeho domova.

Díváme se očima zákazníka

Vytváříme produkty, o kterých jsme přesvědčeni, že naplní nebo překročí očekávání našich zákazníků. Každé zařízení tvoříme s ohledem na vaše osobní potřeby, díváme se na svět vašima očima. Naše komunikace je otevřená a upřímná.

Myslíme na přírodu

Doplněním nových technologií do zařízení zajišťujeme úsporu elektrické energie a také její optimální spotřebu. Minimalizujeme obalové materiály, používáme jejich recyklovatelné varianty.