Zvlhčovač vzduchu Karl Big

Značka: Stadler
9 390 Kč / ks 7 760,33 Kč bez DPH 9 390 Kč / 1 ks
Skladem odesíláme 2-3 dny (>5 ks)
Můžeme doručit do:
4.3.2024

ZVLHČOVAČE VZDUCHU

KARL BIG

Extra výkonný zvlhčovač vzduchu Karl Big dostane do vzduchu až 1100 g vody za hodinu. Technologie Adaptive HumidityTM zvlhčuje velmi účinně, ale zároveň úsporně a potichu. Ovládejte všechny funkce zvlhčovače pomocí aplikace a mějte kontrolu nad vlhkostí vzduchu v místnostech o rozloze až do 150 m2. Díky unikátnímu designu budete chtít, aby se Karl Big stal součástí vašeho domova.

Detailní informace

Detailní popis produktu

· Apka Smart Life umožňuje ovládat funkce zvlhčovače s přehledem aktuální vlhkosti vzduchu
· Pomocí přirozeného odparu do vzduchu dostane až 1100 g vody za hodinu
· Optimální vlhkost vzduchu zajistí v místnostech velkých až 150 m2
· Automatický režim Adaptive Humidity efektivně udržuje nastavenou vlhkost a šetří elektrickou
· Nádoba na vodu o objemu až 11 la automatické vypnutí po vyčerpání vody
· Čtyři úrovně výkonu a noční režim
· Premium Servis: rychlé vyřízení reklamace do 15 dnů formou Pick & Return

Seznamte se se zvlhčovačem vzduchu Karl Big
Extra výkonný zvlhčovač vzduchu Karl Big dostane do vzduchu až 1100 g vody za hodinu. Hravě si poradí se suchým vzduchem v místnostech až do 150 m2. Jeho vysoké pracovní nasazení však vaše smysly nezpozorují. Oči neuvidí přirozeně odpařenou vodní páru a uši potěší nízká hlučnost.


 


Ovládejte vlhkost vzduchu přes aplikaci
Pomocí mobilní aplikace Smart Life dokážete ovládat všechny funkce zvlhčovače vzduchu Karl Big a monitorovat aktuální vlhkost vzduchu v domácnosti kdekoli a kdykoli. Přes aplikaci jediným klikem nastavíte požadovanou vlhkost vzduchu, časovač, automatický režim či dětský zámek.


 


Jak funguje zvlhčovač vzduchu Karl Big?
Zvlhčovač vzduchu Karl Big pracuje na principu přirozeného odparu, který se vyskytuje také v přírodě. Takový způsob zvlhčování je velmi šetrný a účinný. Vlhkost v místnosti stoupá poměrně rychle, ale zároveň nehrozí přesycení vzduchu vodními parami. Nádoba na vodu má velkorysý objem, a to až 11 litrů. Zvolit si můžete jednu ze čtyř úrovní výkonu ventilátoru.


 


Technologie Adaptive Humidity™ šetří energii
Inovativní technologie Adaptive Humidity™ zajišťuje efektivní zvlhčování vzduchu v automatickém režimu. Karl Big si sám reguluje výkon, a to na základě rozdílu mezi nastavenou cílovou a aktuální vlhkostí vzduchu v místnosti. Unikátní technologie Adaptive Humidity™ tak přímo šetří elektrickou energii.


 


S láskou k přírodě
Stadler Form myslí ekologicky, což dokazuje i inovativní antibakteriální filtr pro zvlhčovače vzduchu Karl Big. Filtr je vyroben výhradně z rostlinných a textilních vláken, není v něm použit ani kousek plastu. Filtry nasáknou vodou a ventilátor umístěný v horní části přístroje zajistí šíření vlhkosti. Přírodu i vaši peněženku potěší nízká spotřeba energie.


 


Doplňování vody shora během provozu
Praktický otvor ve vrchní části zvlhčovače vzduchu slouží k doplnění vody. Doplňte vodu jednoduše i během provozu zvlhčovače, aniž byste jej museli vypínat a zapínat. Na doplnění vody vám postačí konvice či sklenička. Jakmile se ve zvlhčovači Karl Big mine voda, sám se bezpečně vypne a oznámí vám to.


 


O vlhkost vzduchu máte postaráno
V automatickém režimu si jednoduše nastavíte požadovanou vlhkost vzduchu v místnosti. Pomocí zabudovaného vlhkoměru ji Karl Big neustále kontroluje a udržuje. Když vlhkost vzduchu dosáhne vámi požadovanou úroveň, zvlhčovač se automaticky vypne. Jakmile vlhkost klesne pod požadovanou úroveň, zvlhčovač vzduchu se automaticky spustí.


 


Doplňky a funkce, které potěší
LED indikátory zvlhčovače Karl Big lze ztlumit nebo úplně vypnout a nebudou vás rušit během spánku. Součástí ovládacího panelu je také indikátor výměny filtru. Ten signalizuje, kdy je třeba vyměnit filtry ve zvlhčovači Karl Big, aby se zachoval jejich antibakteriální účinek.


 


Z rukou designérů
Nepřehlédnutelný, elegantní, prémiový. Takový je design zvlhčovače vzduchu Karl Big. Upoutá vás šedým textilním povrchem a jemným zobrazením loga Stadler Form na hnědé kůži. Ovládací prvky a LED indikátory jsou skryty ve vnitřní části horního panelu. Neruší tak unikátní design zvlhčovače vzduchu Karl Big.


 


Co naleznete v balení?
Zvlhčovač vzduchu Karl Big je vybaven nejen čtyřmi antibakteriálními filtry, ale také postříbřenou dezinfekční kostkou Water Cube. Ta zajistí hygienické zvlhčování bez množení bakterií. Do ovzduší se tak dostane jen čistá vodní pára.


 


Premium Servis
V rámci prémiových služeb jsme s našimi zákazníky neustále v kontaktu. V případě reklamace zajistíme svoz výrobku do servisu zdarma a opravený a plně funkční vám jej opět bezplatně přiveze kurýr přímo domů. Garantujeme také rychlé vyřízení reklamace, a to nejpozději do 15 dnů.

TECHNICKÉ PARAMETRY
VÝKON
· Technologie: Přirozený odpar
· Velikost místnosti: 150 m2 / 375 m3
· Zvlhčovací výkon (max.): 1100 g/h
· Objem nádoby na vodu: 11 l
· Aromaterapie: ne
OVLÁDÁNÍ
· Ovládání přes aplikaci: Smart
· Úrovně výkonu: 4
· Zabudovaný vlhkoměr: ano
· Nastavení požadované vlhkosti vzduchu: 40 %, 45 %, 50 %, 55 %
· Automatický režim: Adaptive Humidity™
· Noční režim: ano
· Automatické vypnutí při vyčerpání vody: ano
OSTATNÍ FUNKCE
· ovládání přes apku, připomenutí výměny filtrů, dětský zámek

TECHNICKÉ SPECIFIKACE
· Rozměry (š xvxh): 502 x 335 x 242 mm ·
Hmotnost:
: 27 – 60 dB(A)
· Spotřeba energie: 2,4 – 40 W

OBSAH BALENÍ
· 4 ks antibakteriální zvlhčovací filtr
· Postříbřená dezinfekční kostka kostka Water Cube

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

 

JSME SPECIALISTÉ NA ÚPRAVU VZDUCHU

 

Zlepšujeme vzduch kolem nás

Hlavním záměrem Stadler Form je vyvíjet kvalitní zařízení, která zlepšují vaše zdraví. Přinášíme prémiové produkty, které vzduch čistí, zvlhčují, ochlazují, ohřívají, odvlhčují a také provoní. Naše produkty se používají jednoduše a intuitivně.

Vynikáme moderním designem

Žádné nevkusné elektrospotřebiče. V produktech Stadler Form spojujeme unikátní design s precizní funkčností. Tvůrčí nápady našich designérů jsou opakovaně oceňovány na mezinárodních designových soutěžích. Každý produkt Stadler Form má své jméno. Stane se součástí vašeho domova.

Díváme se očima zákazníka

Vytváříme produkty, o kterých jsme přesvědčeni, že naplní nebo překročí očekávání našich zákazníků. Každé zařízení tvoříme s ohledem na vaše osobní potřeby, díváme se na svět vašima očima. Naše komunikace je otevřená a upřímná.

Myslíme na přírodu

Doplněním nových technologií do zařízení zajišťujeme úsporu elektrické energie a také její optimální spotřebu. Minimalizujeme obalové materiály, používáme jejich recyklovatelné varianty.