Zvlhčovač vzduchu Oskar Big White

Značka: Stadler
6 390 Kč –21 %
Stadler Form Oskar Big White 1
6 390 Kč –21 % 4 990 Kč / ks 4 123,97 Kč bez DPH
Skladem odesíláme 2-3 dny (>5 ks)
Můžeme doručit do:
4.3.2024

ZVLHČOVAČE VZDUCHU

OSKAR BIG

Úsporný zvlhčovač Oskar má také většího bratra. Technologie přirozeného odparu je nejekonomičtějším řešením při zachování maximálního výkonu zvlhčovače vzduchu. Automatický režim a zabudovaný vlhkoměr umožní dosáhnout požadované úrovně zvlhčení a ideální klima v místnostech až do 100 m2.

Detailní informace

Detailní popis produktu

· Pomocí přirozeného odparu do vzduchu dostane až 700 g vody za hodinu
· Optimální vlhkost vzduchu zajistí v místnostech velkých až 100 m2
· Automatický režim díky zabudovanému vlhkoměru udržuje nastavenou vlhkost
· Nádoba na vodu o objemu až 6 la automatické vypnutí po vyčerpání vody
· Čtyři úrovně výkonu a noční režim
· Přidejte esenciální olej a potěšte své tělo i duši
· Premium Servis: rychlé vyřízení reklamace do 15 dnů formou Pick & Return

Seznamte se se zvlhčovačem vzduchu Oskar Big
Výkonný zvlhčovač vzduchu Oskar Big dokáže do vzduchu dostat až 700 g vody za hodinu. Hravě si poradí se suchým vzduchem v místnostech až do 100 m2. Jeho vysoké pracovní nasazení však vaše smysly nezpozorují. Oči neuvidí přirozeně odpařenou vodní páru a uši potěší nízká hlučnost ve stejné intenzitě jako lidský šepot.


 


Jak funguje zvlhčovač vzduchu Oskar Big?
Odpařovací zvlhčovač vzduchu Oskar Big pracuje na principu přirozeného odparu, který se vyskytuje také v přírodě. Takový způsob zvlhčování je velmi šetrný a účinný. Vlhkost v místnosti stoupá poměrně rychle, ale zároveň nehrozí přesycení vzduchu vodními parami. Nádoba na vodu má velkorysý objem, a to až 6 litrů.


 


S láskou k přírodě
Stadler Form myslí ekologicky, což dokazuje i inovativní antibakteriální filtr pro zvlhčovače vzduchu Oskar Big. Filtr je vyroben výhradně z rostlinných a textilních vláken, není v něm použit ani kousek plastu. Filtry nasáknou vodou a ventilátor umístěný v horní části přístroje zajistí šíření vlhkosti. Zvolit si můžete jednu ze čtyř úrovní výkonu ventilátoru.


 


O vlhkost vzduchu máte postaráno
V automatickém režimu si jednoduše nastavíte požadovanou vlhkost vzduchu v místnosti. Pomocí zabudovaného vlhkoměru ji Oskar neustále kontroluje a udržuje. Když vlhkost vzduchu dosáhne vámi požadovanou úroveň, zvlhčovač se automaticky vypne. Jakmile vlhkost klesne pod požadovanou úroveň, zvlhčovač se automaticky spustí.


 


Doplňky a funkce, které potěší
LED indikátory zvlhčovače Oskar lze ztlumit nebo úplně vypnout a nebudou vás rušit během spánku. Součástí ovládacího panelu jsou také indikátory výměny filtru a úroveň hladiny vody je podsvícená. Oskar je vhodný i pro aromaterapii. Už pár kapek esenciálního oleje se postará o rozptýlení vaší oblíbené vůně v místnosti.


 


Rychlé a snadné doplňování vody
Výklopná dvířka na boční straně přístroje slouží pro snadné doplnění vody. Není tedy třeba zvlhčovač složitě otevírat a rozebírat. Na doplnění vody vám postačí konvice či sklenička. Jakmile zvlhčovači Oskar Big v nádržce dojde voda, sám se bezpečně vypne a oznámí vám to.


 


Z rukou designérů
Produktoví designéři vdechli celé rodině Oskar (Oskar Little, Oskar, Oskar Big) unikátní design. Díky němu budou tyto zvlhčovače nepřehlédnutelným kouskem ve vaší domácnosti. Designéři ve spolupráci s inženýry zabalili vysoký výkon zvlhčovačů vzduchu Oskar do neuvěřitelně kompaktních rozměrů.Co naleznete v balení?
Zvlhčovač vzduchu Oskar Big je vybaven nejen čtyřmi antibakteriálními filtry, ale také postříbřenou dezinfekční kostkou Water Cube. Ta zajistí hygienické zvlhčování bez množení bakterií. Do ovzduší se tak dostane jen čistá vodní pára.


 


Aromaterapie pro duši
Vůně ovlivňuje naši náladu, mysl a dokonce i zdravotní stav. Aromaterapie je druh alternativní medicíny, ve které se využívají esenciální oleje. Jediným nádechem vůně ze zvlhčovače Oskar Big potěšíte své tělo i duši.


 


Zázračné esenciální oleje
Účinky aromaterapie si vychutnejte se 100% čistými esenciálními oleji od Stadler Form nebo Doterra. Do zvlhčovače Oskar Big můžete použít i jiné esenciální oleje bez obsahu alkoholu.

Premium Servis
V rámci prémiových služeb jsme s našimi zákazníky neustále v kontaktu. V případě reklamace zajistíme svoz výrobku do servisu zdarma a opravený a plně funkční vám jej opět bezplatně přiveze kurýr přímo domů. Garantujeme také rychlé vyřízení reklamace, a to nejpozději do 15 dnů.

TECHNICKÉ PARAMETRY
VÝKON
· Technologie: Přirozený odpar
· Velikost místnosti: 100 m2 / 250 m3
· Zvlhčovací výkon (max.): 700 g/h
· Objem nádoby na vodu: 6 l
· Aromaterapie: ano
OVLÁDÁNÍ
· Ovládání přes aplikaci: ne
· Úrovně výkonu: 4
· Zabudovaný vlhkoměr: ano
· Nastavení požadované vlhkosti vzduchu: 40 %, 45 %, 50 %, 55 %
· Automatický režim: ano
· Noční režim: ano
· Automatické vypnutí při vyčerpání vody: ano
OSTATNÍ FUNKCE ·
připomenutí výměny filtrů

TECHNICKÉ SPECIFIKA
(š xvxh): 470 x 290 x 200 mm
· Hmotnost: 4,7 kg
· Hlučnost: 25 – 46 dB(A)
· Spotřeba energie: 8 – 32 W

OBSAH BALENÍ
· 4 ks antibakteriální zvlhčovací filtr Oskar
· Postříbřená dezinfekční kostka kostka Water Cube

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

 

JSME SPECIALISTÉ NA ÚPRAVU VZDUCHU

 

Zlepšujeme vzduch kolem nás

Hlavním záměrem Stadler Form je vyvíjet kvalitní zařízení, která zlepšují vaše zdraví. Přinášíme prémiové produkty, které vzduch čistí, zvlhčují, ochlazují, ohřívají, odvlhčují a také provoní. Naše produkty se používají jednoduše a intuitivně.

Vynikáme moderním designem

Žádné nevkusné elektrospotřebiče. V produktech Stadler Form spojujeme unikátní design s precizní funkčností. Tvůrčí nápady našich designérů jsou opakovaně oceňovány na mezinárodních designových soutěžích. Každý produkt Stadler Form má své jméno. Stane se součástí vašeho domova.

Díváme se očima zákazníka

Vytváříme produkty, o kterých jsme přesvědčeni, že naplní nebo překročí očekávání našich zákazníků. Každé zařízení tvoříme s ohledem na vaše osobní potřeby, díváme se na svět vašima očima. Naše komunikace je otevřená a upřímná.

Myslíme na přírodu

Doplněním nových technologií do zařízení zajišťujeme úsporu elektrické energie a také její optimální spotřebu. Minimalizujeme obalové materiály, používáme jejich recyklovatelné varianty.