Zvlhčovač vzduchu Oskar Little Black

Značka: Stadler
3 290 Kč –24 %
Stadler Form Oskar Little Black 1
3 290 Kč –24 % 2 490 Kč / ks 2 057,85 Kč bez DPH 2 490 Kč / 1 ks
Skladem odesíláme 2-3 dny (>5 ks)
Můžeme doručit do:
5.3.2024

ZVLHČOVAČE VZDUCHU

OSKAR LITTLE

Pokud vám záleží na zdravém ovzduší v domácnosti a smýšlíte ekonomicky, máme pro vás skvělou zprávu. Stejně jako jeho větší bratři, i Oskar Little využívá technologie přirozeného odparu, která je nejekonomičtějším řešením při zachování maximálního výkonu zvlhčovače vzduchu. Nechte jej zajistit ideální klima v místnostech do 30 m2.

Detailní informace

Detailní popis produktu

· Pomocí přirozeného odparu do vzduchu dostane až 200 g vody za hodinu
· Optimální vlhkost vzduchu zajistí v místnostech velkých až 30 m2
· Nádoba na vodu o objemu až 2,5 la automatické vypnutí po vyčerpání vody
· Dvě úrovně výkonu a noční režim
· Přidejte esenciální olej a potěšte své tělo i duši
· Premium Servis: rychlé vyřízení reklamace do 15 dnů formou Pick & Return

Seznamte se se zvlhčovačem vzduchu Oskar Little
Kompaktní zvlhčovač vzduchu Oskar Little dokáže do vzduchu dostat až 200 g vody za hodinu. Hravě si poradí se suchým vzduchem v místnostech až do 30 m2. Jeho vysoké pracovní nasazení však vaše smysly nezpozorují. Oči neuvidí přirozeně odpařenou vodní páru a uši potěší nízká hlučnost ve stejné intenzitě jako lidský šepot.


 


Jak funguje zvlhčovač vzduchu Oskar Little?
Odpařovací zvlhčovač vzduchu Oskar Little pracuje na principu přirozeného odparu, který se vyskytuje také v přírodě. Takový způsob zvlhčování je velmi šetrný a účinný. Vlhkost v místnosti stoupá poměrně rychle, ale zároveň nehrozí přesycení vzduchu vodními parami. Nádoba na vodu má objem až 2,5 litru.


 


S láskou k přírodě
Stadler Form myslí ekologicky, což dokazuje i inovativní antibakteriální filtr pro zvlhčovače vzduchu Oskar Little. Filtr je vyroben výhradně z rostlinných a textilních vláken, není v něm použit ani kousek plastu. Filtr nasákne vodou a ventilátor umístěný v horní části přístroje zajistí šíření vlhkosti. Zvolit si můžete jednu ze dvou úrovní výkonu ventilátoru.


 


Doplňky a funkce, které potěší
Díky nočnímu režimu se LED indikátory zvlhčovače Oskar Little dají ztlumit nebo úplně vypnout a nebudou vás rušit během spánku. Ukazatel úrovně hladiny vody se nachází na boční straně a je podsvícený. Oskar je vhodný i pro aromaterapii. Už pár kapek esenciálního oleje se postará o rozptýlení vaší oblíbené vůně v místnosti.


 


Rychlé a snadné doplňování vody
Výklopná dvířka na boční straně přístroje slouží ke snadnému doplnění vody. Není tedy třeba zvlhčovač složitě otevírat a rozebírat. Na doplnění vody vám postačí konvice či sklenička. Jakmile zvlhčovači Oskar Little v nádržce dojde voda, sám se bezpečně vypne a oznámí vám to.


 


Z rukou designérů
Produktoví designéři vdechli celé rodině Oskar (Oskar Little, Oskar, Oskar Big) unikátní design. Díky němu budou tyto zvlhčovače nepřehlédnutelným kouskem ve vaší domácnosti. Designéři ve spolupráci s inženýry zabalili vysoký výkon zvlhčovačů vzduchu Oskar do neuvěřitelně kompaktních rozměrů.


 


Co naleznete v balení?
Zvlhčovač vzduchu Oskar Little je vybaven nejen antibakteriálním filtrem, ale také postříbřenou dezinfekční kostkou Water Cube. Ta zajistí hygienické zvlhčování bez množení bakterií. Do ovzduší se tak dostane jen čistá vodní pára.


 


Aromaterapie pro duši
Vůně ovlivňuje naši náladu, mysl a dokonce i zdravotní stav. Aromaterapie je druh alternativní medicíny, ve které se využívají esenciální oleje. Jediným nádechem vůně ze zvlhčovače Oskar Little potěšíte své tělo i duši.


 


Zázračné esenciální oleje
Účinky aromaterapie si vychutnejte se 100% čistými esenciálními oleji od Stadler Form nebo Doterra. Do zvlhčovače Oskar Little můžete použít i jiné esenciální oleje bez obsahu alkoholu.

Premium Servis
V rámci prémiových služeb jsme s našimi zákazníky neustále v kontaktu. V případě reklamace zajistíme svoz výrobku do servisu zdarma a opravený a plně funkční vám jej opět bezplatně přiveze kurýr přímo domů. Garantujeme také rychlé vyřízení reklamace, a to nejpozději do 15 dnů.

TECHNICKÉ PARAMETRY
VÝKON
· Technologie: Přirozený odpar
· Velikost místnosti: 30 m2 / 75 m3
· Zvlhčovací výkon (max.): 200 g/h
· Objem nádoby na vodu: 2,5 l
· Aromaterapie: ano
OVLÁDÁNÍ
· Ovládání přes aplikaci: ne
· Úrovně výkonu: 2
· Zabudovaný vlhkoměr: ne
· Nastavení požadované vlhkosti vzduchu: ne
· Automatický režim: ano
· Noční režim: ano
· Automatické vypnutí při vyčerpání vody: ano

TECHNICKÉ SPECIFIKACE
· Rozměry (š xvxh): 246 x 290 x 175 mm
· Hmotnost: 2,5 kg
· Hlučnost: 26 – 39 dB(A)
· Spotřeba energie: 6 – 15 W

OBSA
· Antibakteriální zvlhčovací filtr Oskar
· Postříbřená dezinfekční kostka kostka Water Cube

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

 

JSME SPECIALISTÉ NA ÚPRAVU VZDUCHU

 

Zlepšujeme vzduch kolem nás

Hlavním záměrem Stadler Form je vyvíjet kvalitní zařízení, která zlepšují vaše zdraví. Přinášíme prémiové produkty, které vzduch čistí, zvlhčují, ochlazují, ohřívají, odvlhčují a také provoní. Naše produkty se používají jednoduše a intuitivně.

Vynikáme moderním designem

Žádné nevkusné elektrospotřebiče. V produktech Stadler Form spojujeme unikátní design s precizní funkčností. Tvůrčí nápady našich designérů jsou opakovaně oceňovány na mezinárodních designových soutěžích. Každý produkt Stadler Form má své jméno. Stane se součástí vašeho domova.

Díváme se očima zákazníka

Vytváříme produkty, o kterých jsme přesvědčeni, že naplní nebo překročí očekávání našich zákazníků. Každé zařízení tvoříme s ohledem na vaše osobní potřeby, díváme se na svět vašima očima. Naše komunikace je otevřená a upřímná.

Myslíme na přírodu

Doplněním nových technologií do zařízení zajišťujeme úsporu elektrické energie a také její optimální spotřebu. Minimalizujeme obalové materiály, používáme jejich recyklovatelné varianty.