Back Box Install 10

Značka: LOXONE
1 887,60 Kč / ks 1 560 Kč bez DPH 1 887,60 Kč / 1 ks
Očekává se, že bude k dispozici srpen 2023 (>5 ks)
Back Box Install 10
Číslo produktu: 610160

Pokud chcete reproduktor Install Speaker 10 použít v místech, kde bude za reproduktorem otevřený prostor (např. sádrokartonový strop), důrazně doporučujeme vhodný Back Box.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Back Box Install 10

Pokud chcete reproduktor Install Speaker 10 použít v místech, kde bude za reproduktorem otevřený prostor (např. sádrokartonový strop), důrazně doporučujeme vhodný Back Box. Díky objemu 18 litrů, speciálně vybranému materiálu a akustické izolaci zaručuje instalační kryt optimální zvuk a čistou reprodukci v celém frekvenčním rozsahu reproduktoru Install 10.

Upozornění: Nezapomeňte si do instalační krabice přivést kabel pro multiroom audio.

 

 • Rozměry: 475 × 475 mm
 • Montážní hloubka včetně přepážky: 136 mm
 • Výřez pro reproduktor: Ø 258 mm
 • Vnitřní objem: 18 l
 • Výřez pro kabel: 2 × 20 mm
 • Materiál: MDF desky, zadní panel tlumený akustickou izolací
 • Předvrtané a vyfrézované otvory pro snadnou montáž

 

Součást balení
 • 1 × Back Box pro Install 10
 • 1 × sada vrutů
 • 2 × montážní lišta
 • 1 × montážní návod
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Chytrý dům nebo byt s Loxone - více času pro život

 

Všichni to znáte z domovů, kanceláří, práce... ovladače na vytápění, klimatizaci, na řízené větrání, na rolety, na audio systém... Termostaty, zabezpečení vstupů - klíče atd... K tomu "otravné" nastavování všeho jednotlivě s tím, že zapnutím jednoho zařízení, často musíte změnit nastavení ostatních, abyste se vyhnuli protichůdným funkcím a plýtvání dnes tak cenných energií...

A teď si představte, že existuje řešení, kde vše najdete a funguje v jednom zařízení - displeji. Uživatelsky přívětivě a jedním tlačítkem vyřešíte vše co potřebujete. Celá domácnost je v symbióze a vy se cítíte skvěle z rodinné pohody, kterou si takto společně užíváte.

Pod pojmem chytrý dům si dnes můžeme představit ledasco. Většinou všemožná udělátka, která nás okrádají o čas a komplikují nám život. Podle Loxone musí inteligentní dům splňovat přesný opak. Vědět vždy sám, co má dělat a šetřit obyvatelům tisíce akcí. Starat se o vytápění, osvětlení, stínění a další technologie. Skutečný smart home šetří náš čas a zjednodušuje nám život. 

S Loxone se váš dům či byt stane opravdu inteligentní. Bude ovládat techniku tak, aby vám bylo příjemně, byli jste v bezpečí a zároveň co nejvíce šetřili. K tomu budete mít v každé místnosti jednoduché ovládání jedním tlačítkem. Jako bonus získáte aplikaci, se kterou máte vše pod palcem kdekoli na světě. 

Loxone přitom respektuje soukromí - nikam neposílá vaše data. Nic není "uložené někde na cloudu", vše máte 100% pod vaší kontrolou v místě instalace. 

Máte volbu bezpečného vzdáleného dohledu a ovládání jen pokud budete chtít. Vše může fungovat i "ostrovně" bez připojení k internetu. Loxone je kompletně vyráběný v Evropě!

 

Funkce a možnosti inteligentního domu.

Loxone nabízí řešení pro veškeré funkce chytrého domu. Skutečné kouzlo je v dokonalé souhře všech komponent. Vše o sobě ví, rozumí si a dokáže spolupracovat na základě zjištěných dat. Díky této kooperaci vše v domě funguje bez kompromisů.