čištění a odstraňování vodního kamene ze zvlhčovačů a aroma difuzérů

Značka: Stadler
249 Kč / ks 205,79 Kč bez DPH 249 Kč / 1 ks
Skladem odesíláme 2-3 dny (>5 ks)
Můžeme doručit do:
5.3.2024

CLEANER & DESCALER

Čistící a odvápňovací prostředek je vyvinut a vyroben společností Durgol, švýcarským bojovníkem proti vodnímu kameni. Je ideální pro čištění zvlhčovačů a aroma difuzérů. Po použití je přístroj hygienicky čistý a okamžitě připravený k použití. Můžete jej použít také k čištění a odvápňování jiných domácích spotřebičů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

· Speciálně vyvinutý pro čištění a odstraňování vodního kamene ze zvlhčovačů a aroma difuzérů
· Zajišťuje hygienickou čistotu a delší životnost
· Rychlý a důkladný, snadno použitelný, šetrný k materiálům a bez zápachu
· Balení obsahuje 1 láhev čistícího a odvápňovacího prostředku, objem

Pro nejlepší péči o zvlhčovače a difuzéry
Originální čistící a odvápňovací prostředek byl speciálně vyvinut pro zvlhčovače vzduchu a aroma difuzéry. Je rychlý a důkladný, snadno použitelný, šetrný k materiálům a bez zápachu. Navíc biologicky rozložitelný. Zajišťuje lepší hygienu a delší životnost zvlhčovačů a difuzérů.


 


Hygiena a delší životnost pro vaše zařízení
Pro zajištění lepší hygieny a delší životnosti zvlhčovače vzduchu či aroma difuzéru doporučujeme pravidelné čištění a odvápňování. Po použití je zařízení hygienicky čisté a ihned připraveno k použití.


 


Od bojovníka proti vodnímu kameni
Čistící a odvápňovací prostředek byl vyvinut a vyroben ve spolupráci se švýcarskou společností a lídrem na trhu Düring. Prostředek může být použit ik odstraňování vodního kamene z jiných domácích spotřebičů, s výjimkou potravinářských.


 


Vhodný pro Oskara i Miu
Čistící a odvápňovací prostředek je vhodný pro všechny modely ultrazvukových, odpařovacích, parních a 2v1 zvlhčovačů vzduchu. Rovněž je vhodný pro všechny modely aroma difuzérů.


 


Obsah balení
1 láhev čisticího a odvápňovacího prostředku Cleaner & Descaler, 500 ml
Složení: anorganická kyselina, <5% neiontové povrchově aktivní látky, ochranné a pomocné látky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

 

JSME SPECIALISTÉ NA ÚPRAVU VZDUCHU

 

Zlepšujeme vzduch kolem nás

Hlavním záměrem Stadler Form je vyvíjet kvalitní zařízení, která zlepšují vaše zdraví. Přinášíme prémiové produkty, které vzduch čistí, zvlhčují, ochlazují, ohřívají, odvlhčují a také provoní. Naše produkty se používají jednoduše a intuitivně.

Vynikáme moderním designem

Žádné nevkusné elektrospotřebiče. V produktech Stadler Form spojujeme unikátní design s precizní funkčností. Tvůrčí nápady našich designérů jsou opakovaně oceňovány na mezinárodních designových soutěžích. Každý produkt Stadler Form má své jméno. Stane se součástí vašeho domova.

Díváme se očima zákazníka

Vytváříme produkty, o kterých jsme přesvědčeni, že naplní nebo překročí očekávání našich zákazníků. Každé zařízení tvoříme s ohledem na vaše osobní potřeby, díváme se na svět vašima očima. Naše komunikace je otevřená a upřímná.

Myslíme na přírodu

Doplněním nových technologií do zařízení zajišťujeme úsporu elektrické energie a také její optimální spotřebu. Minimalizujeme obalové materiály, používáme jejich recyklovatelné varianty.