DINO-R - velkoplošný difuzor

Značka: CLIMECON
35 791,80 Kč / ks 39 567 Kč / ks 51 183 Kč / ks 55 575,30 Kč / ks 78 172,05 Kč / ks 122 022,45 Kč / ks od 26 211,63 Kč / ks 29 580 Kč bez DPH 32 700 Kč bez DPH 42 300 Kč bez DPH 45 930 Kč bez DPH 64 605 Kč bez DPH 100 845 Kč bez DPH od 21 662,50 Kč bez DPH
Dostupnost na dotaz Dostupnost na dotaz Dostupnost na dotaz Dostupnost na dotaz Dostupnost na dotaz Dostupnost na dotaz Zvolte variantu
Barva
Připojení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
4.3.2024 4.3.2024 4.3.2024 4.3.2024 4.3.2024 4.3.2024 Zvolte variantu

DINO-R - velkoplošný difuzor

Difuzor DINO-R

 Difuzory výtlaku DINO jsou nejlepším řešením výtlakové ventilace. Produkty řady kombinují elegantní design, flexibilitu a vysokou kapacitu. DINO-R ve tvaru sloupku je určen pro instalaci uprostřed podlahy.

Detailní informace

Detailní popis produktu


 

 

Popis

Difuzory nové řady DINO, které jsou určeny pro výtlačné větrání, kombinují vysokou kapacitu, elegantní design a flexibilitu při úpravách během celého životního cyklu difuzorů.

Výtlačné vyústky řady DINO zajišťují tichý rozvod vzduchu bez průvanu v prostorách, jako jsou:

  • Učebny
  • Restaurace
  • Konferenční místnosti
  • Prostory fitness
  • Průmyslové prostory
  • Profesionální kuchyně

A všechny vysoké prostory, ve kterých jsou potřeba velké objemy vzduchu.

DINO-R je součástí rodiny produktů OptiFlow®!

Produkty OptiFlow® se přizpůsobují změnám v životním cyklu prostoru díky optimalizovanému a přizpůsobivému vzoru házení.

 

DINO-R ve tvaru sloupku je určen pro instalaci uprostřed podlahy.


 

 

Obsah dodávky

Kromě aktivní jednotky přiváděného vzduchu obsahuje řada DINO také nové a inovativní regulátory s částí pro tlumení hluku a také kryty potrubí pro dosažení jednotného a stylového vzhledu. Patentovaný regulátor zajišťuje konstantní proudění vzduchu do difuzoru přiváděného vzduchu, což přispívá k hladkému a bezprůvanovému rozptylu pro difuzér přiváděného vzduchu.

Obsah dodávky

  • Výtlakový difuzor
  • Sokl připevněný k difuzoru

 

 

Rychlý průvodce výběrem

 


 

 

Kód produktu

DINO R 125 DODS DRVP
1   2   3   4

 

1 = Model
2 = Velikost spojky (Ø)
3 = Regulátor a tlumič zvuku4 = Kryt potrubí


 

 

Rozměry

Hlavní rozměry

Hlavní rozměry, části potrubí

 

Poznámka! Ve velikosti 400 je tlumič DIRIS.
DODS = regulátor + tlumič zvuku

Hlavní rozměry, Kryt potrubí DRVP

 

mm = výška stropu


 

Házet vzory

Vzor házení difuzoru výtlaku DINO-A lze přesměrovat.

Díky otočným tryskám lze vrhací obrazec výtlakových vyústek DINO po instalaci snadno změnit, například při změně účelu místnosti.

Změna vzoru házení neovlivňuje pokles tlaku nebo úrovně útlumu zvuku.

Standardní vzor hodu směřuje do stran

 

Vzor hodu lze změnit

 


 

Výběrová schémata

Grafy nejsou určeny k úpravě.

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

Instalace a seřízení

Difuzory DINO se snadno instalují, nastavují, udržují a čistí.

Upevňovací šrouby lze otevřít a regulátor snadno vyjmout, takže je během údržby zaručen přístup dovnitř výrobku a potrubí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Distribuční prvky - vyústky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Climecon - chytřejší řešení vnitřního ovzduší

Čistý vzduch v interiéru nevzniká sám od sebe - vytváří se s nekompromisním přístupem. Chceme být lídrem v našem oboru tím, že budeme vytvářet průkopnické myšlenky prostřednictvím nového druhu designu vnitřního vzduchu, protože vývoj vychází především ze síly spolupráce.

Vyvíjíme řešení vnitřního ovzduší s fungujícími produkty a službami na všech úrovních.

Neustálým vývojem neustále vytváříme lepší výrobky, které v sobě spojují elegantní severský design, nejmodernější kvalitu a celkovou nenáročnost. Naše prověřené, vysoce kvalitní výrobky a kvalifikovaný servis jsou základem, na kterém stavíme efektivní spolupráci s našimi zákazníky a partnery.

Jsme jednou z prvních uhlíkově neutrálních společností ve Finsku. Dbáme na to, aby to, co děláme dnes, budovalo odpovědnou budoucnost. Při navrhování vnitřního ovzduší uplatňujeme holistický přístup k životnímu prostředí, lidem, prostorám, procesům a výrobkům. Naše řešení a výrobky navrhujeme s ohledem na konkrétní prostor a zohledňujeme perspektivy a potřeby různých uživatelů.

Climecon, zodpovědný průkopník v oblasti řešení vnitřního ovzduší

Vyvíjíme chytřejší řešení pro vnitřní ovzduší a udáváme směr rozvoji našeho odvětví. Pouze duch společnosti Climecon - odvaha, nekompromisní přístup a péče - vytvoří odpovědná řešení, která zajistí nejlepší vnitřní vzduch na světě, nyní i v budoucnosti.

Naše hodnoty

Odvaha

Odvaha vede k inovacím a vývoji nových řešení. Odvaha společnosti Climecon vychází z důvěry v naše odborné znalosti a pevné dovednosti. Vpřed nás ženou ambice a odvaha zaujmout roli předvoje.

Nekompromisní přístup

Chceme udávat směr celému odvětví tím, že budeme s nekompromisním přístupem vytvářet nové informace, inovativní řešení a nové typy služeb. Nenecháváme naše zákazníky na holičkách. Naopak, jdeme za nimi s kvalitou. Co slíbíme, to také dodržíme.

Péče

Pečlivost spočívá v péči o zákazníky, zaměstnance, partnery a životní prostředí. Odpovědnými rozhodnutími vytváříme udržitelný zítřek.

NAŠE CESTA 
Extrémně dobrý přístup

Tajemstvím ducha a úspěchu Climeconu je mimořádně dobrý přístup. Jsme naši zaměstnanci, naši zákazníci a naše životní prostředí. Vždy plníme, co slíbíme, a nezapomínáme přitom na jiskru v očích.

CHYTRÁ ŘEŠENÍ A SLUŽBY
Chceme nabízet co nejchytřejší řešení

Díky pokročilým řešením větrání vytváříme vnitřní klima, ve kterém může každý v klidu žít a dýchat. Rozvíjíme náš obor aktivním vytvářením nových výzkumných informací a inovací. Naším cílem je vždy překonávat očekávání.

POKROČILÉ TECHNOLOGIE A KVALITA
Neděláme kompromisy v kvalitě našich výrobků

Technologie, komponenty a materiály našich výrobků jsou pečlivě vybírány a jsou odolné. Naše výrobky se snadno instalují a udržují a mají přesné ovládání. Dlouholeté zkušenosti a znalosti z výzkumu v kombinaci s našimi současnými znalostmi v oblasti vývoje výrobků jsou naší zárukou technické dokonalosti

POUŽITELNOST A DESIGN
Design je mnohem víc než jen vzhled

Naše výrobky kombinují stylový design se snadným používáním během životního cyklu výrobku. Design výrobků provádíme ve spolupráci s profesionály z oblasti designu a arc

Naše práce na uhlíkové neutralitě

Zavázali jsme se stanovit naše emise skleníkových plynů, zavést opatření ke snížení emisí a kompenzovat veškeré nevyhnutelné emise z naší činnosti. Ve snižování emisí a podávání zpráv v souladu s mezinárodním protokolem budeme pokračovat i v budoucnu.

Severský design a kvalita

Základem našich řešení je jednoduchost a špičkový design, který má vydržet po generace. Důvěra a důstojnost, které jsou pro severskou mentalitu typické, jsou přítomny na každém kroku naší činnosti.