LINE kruh - přívodní a odvodní stropní ventil

Značka: CLIMECON
7 139 Kč / ks 7 139 Kč / ks 6 001,60 Kč / ks 6 001,60 Kč / ks 2 819,30 Kč / ks 2 819,30 Kč / ks 3 112,73 Kč / ks 3 112,73 Kč / ks od 2 819,30 Kč / ks 5 900 Kč bez DPH 5 900 Kč bez DPH 4 960 Kč bez DPH 4 960 Kč bez DPH 2 330 Kč bez DPH 2 330 Kč bez DPH 2 572,50 Kč bez DPH 2 572,50 Kč bez DPH od 2 330 Kč bez DPH
Dostupnost na dotaz Dostupnost na dotaz Dostupnost na dotaz Dostupnost na dotaz Dostupnost na dotaz Dostupnost na dotaz Dostupnost na dotaz Dostupnost na dotaz Zvolte variantu
Barva
Připojení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
29.2.2024 29.2.2024 29.2.2024 29.2.2024 29.2.2024 29.2.2024 29.2.2024 29.2.2024 Zvolte variantu

LINE kruh - přívodní a odvodní stropní ventil

Ventil LINE

LINE je kompletně stylizovaný ventil pro přívodní a odtahové větrání obytných nemovitostí. LINE má kulatou nebo čtvercovou viditelnou deko část, která je k dispozici nejen v lakované oceli, ale také v nových materiálech pro ventilaci, ve dřevě Accoya® nebo opálovém skle. Kromě toho může koncový uživatel připevnit materiál podle svého výběru na viditelnou část ventilu nebo aktualizovat své stávající ventily LINE pomocí upevňovací části vyvinuté pro přizpůsobení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Barevné a materiálové možnosti

LINE je k dispozici s kulatou a čtvercovou viditelnou částí.

  • Celé borovicové dřevo Accoya®, upravené nebo neošetřené
  • Neprůhledné opálové sklo (bílé)
  • Lakovaná ocel v matné bílé nebo černé RAL 9016 a RAL 9005.

 

LINE Accoya je uhlíkově neutrální produkt

Při certifikaci jsme použili přísná kritéria Climate Neutral Label pro jižní pól, která je založena na mezinárodních standardech a je zaměřena na dlouhodobé účinky. Surovinové dřevo se získává z udržitelně obdělávaných certifikovaných borových lesů. Jedinečné, ekologické ošetření octem Accoya činí dřevo pevným a odolným. Proto je vhodná i do náročných podmínek, jako jsou sauny, kde je vystavena vlhku a horku.

Dekoratéři, kteří ocení kvalitu, okouzlí ventily vybavené dřevem Accoya®. Stylové, světlé a kvalitní dřevo přináší teplo do interiéru. Navíc jsou k dispozici neošetřené, takže je lze povrchově upravit způsobem, který se k objektu nejlépe hodí.


 

 

Pohledovou část můžeme také upravit dle přání zákazníka, nebo dodat produkt jako samostatnou objednávku s vhodným montážním dílem LINEb pro přizpůsobení, kde si jako pohledovou část ventilu můžete vybrat jakoukoliv desku vhodnou do interiéru. Při výměně viditelné části musíte postupovat podle našich pokynů.

Rozměry kulaté

Doplňkové parametry

Kategorie: Přívodní distribuční prvky
Záruka: 2 roky
Barva: RAL 9016, white, RAL 9005, black, Opal-glass (white), Accoya-pine
Velikost: ∅100, ∅125

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Climecon - chytřejší řešení vnitřního ovzduší

Čistý vzduch v interiéru nevzniká sám od sebe - vytváří se s nekompromisním přístupem. Chceme být lídrem v našem oboru tím, že budeme vytvářet průkopnické myšlenky prostřednictvím nového druhu designu vnitřního vzduchu, protože vývoj vychází především ze síly spolupráce.

Vyvíjíme řešení vnitřního ovzduší s fungujícími produkty a službami na všech úrovních.

Neustálým vývojem neustále vytváříme lepší výrobky, které v sobě spojují elegantní severský design, nejmodernější kvalitu a celkovou nenáročnost. Naše prověřené, vysoce kvalitní výrobky a kvalifikovaný servis jsou základem, na kterém stavíme efektivní spolupráci s našimi zákazníky a partnery.

Jsme jednou z prvních uhlíkově neutrálních společností ve Finsku. Dbáme na to, aby to, co děláme dnes, budovalo odpovědnou budoucnost. Při navrhování vnitřního ovzduší uplatňujeme holistický přístup k životnímu prostředí, lidem, prostorám, procesům a výrobkům. Naše řešení a výrobky navrhujeme s ohledem na konkrétní prostor a zohledňujeme perspektivy a potřeby různých uživatelů.

Climecon, zodpovědný průkopník v oblasti řešení vnitřního ovzduší

Vyvíjíme chytřejší řešení pro vnitřní ovzduší a udáváme směr rozvoji našeho odvětví. Pouze duch společnosti Climecon - odvaha, nekompromisní přístup a péče - vytvoří odpovědná řešení, která zajistí nejlepší vnitřní vzduch na světě, nyní i v budoucnosti.

Naše hodnoty

Odvaha

Odvaha vede k inovacím a vývoji nových řešení. Odvaha společnosti Climecon vychází z důvěry v naše odborné znalosti a pevné dovednosti. Vpřed nás ženou ambice a odvaha zaujmout roli předvoje.

Nekompromisní přístup

Chceme udávat směr celému odvětví tím, že budeme s nekompromisním přístupem vytvářet nové informace, inovativní řešení a nové typy služeb. Nenecháváme naše zákazníky na holičkách. Naopak, jdeme za nimi s kvalitou. Co slíbíme, to také dodržíme.

Péče

Pečlivost spočívá v péči o zákazníky, zaměstnance, partnery a životní prostředí. Odpovědnými rozhodnutími vytváříme udržitelný zítřek.

NAŠE CESTA 
Extrémně dobrý přístup

Tajemstvím ducha a úspěchu Climeconu je mimořádně dobrý přístup. Jsme naši zaměstnanci, naši zákazníci a naše životní prostředí. Vždy plníme, co slíbíme, a nezapomínáme přitom na jiskru v očích.

CHYTRÁ ŘEŠENÍ A SLUŽBY
Chceme nabízet co nejchytřejší řešení

Díky pokročilým řešením větrání vytváříme vnitřní klima, ve kterém může každý v klidu žít a dýchat. Rozvíjíme náš obor aktivním vytvářením nových výzkumných informací a inovací. Naším cílem je vždy překonávat očekávání.

POKROČILÉ TECHNOLOGIE A KVALITA
Neděláme kompromisy v kvalitě našich výrobků

Technologie, komponenty a materiály našich výrobků jsou pečlivě vybírány a jsou odolné. Naše výrobky se snadno instalují a udržují a mají přesné ovládání. Dlouholeté zkušenosti a znalosti z výzkumu v kombinaci s našimi současnými znalostmi v oblasti vývoje výrobků jsou naší zárukou technické dokonalosti

POUŽITELNOST A DESIGN
Design je mnohem víc než jen vzhled

Naše výrobky kombinují stylový design se snadným používáním během životního cyklu výrobku. Design výrobků provádíme ve spolupráci s profesionály z oblasti designu a arc

Naše práce na uhlíkové neutralitě

Zavázali jsme se stanovit naše emise skleníkových plynů, zavést opatření ke snížení emisí a kompenzovat veškeré nevyhnutelné emise z naší činnosti. Ve snižování emisí a podávání zpráv v souladu s mezinárodním protokolem budeme pokračovat i v budoucnu.

Severský design a kvalita

Základem našich řešení je jednoduchost a špičkový design, který má vydržet po generace. Důvěra a důstojnost, které jsou pro severskou mentalitu typické, jsou přítomny na každém kroku naší činnosti.