LINE - přívodní a odvodní stropní ventil bez čelní desky

Značka: CLIMECON
2 262,70 Kč / ks 2 262,70 Kč / ks 2 595,45 Kč / ks 2 595,45 Kč / ks od 2 262,70 Kč / ks 1 870 Kč bez DPH 1 870 Kč bez DPH 2 145 Kč bez DPH 2 145 Kč bez DPH od 1 870 Kč bez DPH
Dostupnost na dotaz Dostupnost na dotaz Dostupnost na dotaz Dostupnost na dotaz Zvolte variantu
Barva
Připojení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
4.3.2024 4.3.2024 4.3.2024 4.3.2024 Zvolte variantu

LINE - přívodní a odvodní stropní ventil bez čelní desky

Ventil LINE

 LINE je kompletně stylizovaný ventil pro přívodní a odtahové větrání obytných nemovitostí. LINE má kulatou nebo čtvercovou viditelnou deko část, která je k dispozici nejen v lakované oceli, ale také v nových materiálech pro ventilaci, ve dřevě Accoya® nebo opálovém skle. Kromě toho může koncový uživatel připevnit materiál podle svého výběru na viditelnou část ventilu nebo aktualizovat své stávající ventily LINE pomocí upevňovací části vyvinuté pro přizpůsobení.

Detailní informace

Detailní popis produktu


 

 

Popis

Difuzor LINE je unikátní, moderní varianta pro kvalitní větrání v rezidenčních lokalitách. LINE je k dispozici s kulatým a čtvercovým viditelným dekoračním talířem. Základní grafické formy nabízejí interiérovým designérům, architektům a projektantům vzduchotechniky řadu možností, jak spojit ventilaci s interiérem.

LINE má kulatou nebo čtvercovou viditelnou dekorativní část, která je k dispozici v nových ventilačních materiálech, dřevě Accoya® nebo opálovém skle, kromě oceli s nátěrem. A co víc, požadovaný materiál může být připevněn jako viditelná část ventilu s montážní částí vyvinutou pro přizpůsobení.

Masivní dřevěné pohledové dekorační díly z borovice Accoya® jsou světle tónované. Navíc jsou k dispozici neošetřené, což umožňuje jejich povrchovou úpravu způsobem, který nejlépe vyhovuje dané lokalitě. Odolné a zodpovědně vyrobené dřevo je volbou interiérového designéra, který oceňuje kvalitu a udržitelnost. LINE také přichází se stylovým opálovým skleněným viditelným dekoračním dílem, který je stylovou alternativou ke svěžím pokojům.

Pro ty, kteří chtějí dokonalost v designu interiéru, nabízíme variantu LINEb, na kterou si můžete připevnit požadovaný povrchový materiál vhodný do interiéru. Dlaždice nebo jiné povrchové materiály použité v prostoru mohou být použity jako viditelné části klimatizačních jednotek pomocí přizpůsobitelných ventilů.

Viditelné dekorativní díly z lakované oceli jsou k dispozici v matné černé nebo bílé barvě – vyblednou do povrchů stěn nebo zvýrazní jako součást interiéru. Jejich vysoce kvalitní povrchová úprava zanechává výrobky hotové a povrchová úprava odpuzující nečistoty pomáhá udržovat výrobky čisté.

Nejlepší vlastnosti:

 • Vhodné pro malé průtoky vzduchu v domácnostech, kancelářích a hotelových pokojích
 • Stylový, minimalistický design a přizpůsobitelná přední deska
 • Vysoký směšovací poměr
 • Spolehlivé a přesné nastavení
 • Poloha nastavení nemá žádný významný vliv na délku hodu
 • Výrazně nízká konstrukční výška
 • Velikost potrubí 100 a 125 mm

 

 

Rychlý průvodce


 

 

Barevné a materiálové možnosti

LINE je k dispozici s kulatou a čtvercovou viditelnou částí.

 • Celé borovicové dřevo Accoya®, upravené nebo neošetřené
 • Neprůhledné opálové sklo (bílé)
 • Lakovaná ocel v matné bílé nebo černé RAL 9016 a RAL 9005.

Pohledovou část můžeme také upravit dle přání zákazníka, nebo dodat produkt jako samostatnou objednávku s vhodným montážním dílem LINEb pro přizpůsobení, kde si jako pohledovou část ventilu můžete vybrat jakoukoliv desku vhodnou do interiéru. Při výměně viditelné části musíte postupovat podle našich pokynů.


 

 

Rozměry kulaté


 

 

Rozměry čtvercové


 

 

Dimenzování pro přívod vzduchu

Není určeno k úpravě.

ŘÁDEK-100

ŘÁDEK-125


 

 

Dimenzování pro odpadní vzduch

Není určeno k úpravě.

LINEi-100

LINEi-125


 

 

Rozptylový vzor a délka hodu

Rozptylový vzor

Rozptylový obrazec 270 °

Rozptylový obrazec 180 °

Délka házení

270 ° = L0,2 x 1,5

180 ° = L0,2 x 2

 


 

 

Orientační část

Distribuční obrazec přiváděného vzduchu lze nasměrovat o 180 ° nebo 270 ° pomocí samostatně objednaného směrového dílu LINEd . Díky směrové části je LINE vhodný pro umístění například v rohu místnosti nebo u stěny, aniž by v sedačce působil pocit tahu.

Schéma rozvodu nástěnného zařízení přívodu vzduchu lze směrovou částí nasměrovat ke stropu místnosti.


 

Kód produktu

LINE i s C 100 9005 černá
1 2 3 4 5 6

 

 1. Jméno výrobku
 2. Model odváděného vzduchu , prázdný = model přiváděného vzduchu
 3. Tvar viditelné části: s = čtverec , prázdný = kulatý
 4. Materiál: t = borovice Accoya, c = opálové sklo, prázdné = malovaná ocel
 5. Velikost potrubí: 100 – 125
 6. Barva: 9005 černá/ prázdná = bílá. Jiné barvy vzorníku RAL classic jsou k dispozici na zvláštní objednávku

 


 

 

Přizpůsobení s připojovací částí

Na zvláštní objednávku dodáváme pouze montážní díl pro pohledovou část zařízení. K tomu lze připevnit desku z jakéhokoliv materiálu ladícího s interiérem. Při instalaci postupujte podle našich pokynů.

 


 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Distribuční prvky - vyústky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Climecon - chytřejší řešení vnitřního ovzduší

Čistý vzduch v interiéru nevzniká sám od sebe - vytváří se s nekompromisním přístupem. Chceme být lídrem v našem oboru tím, že budeme vytvářet průkopnické myšlenky prostřednictvím nového druhu designu vnitřního vzduchu, protože vývoj vychází především ze síly spolupráce.

Vyvíjíme řešení vnitřního ovzduší s fungujícími produkty a službami na všech úrovních.

Neustálým vývojem neustále vytváříme lepší výrobky, které v sobě spojují elegantní severský design, nejmodernější kvalitu a celkovou nenáročnost. Naše prověřené, vysoce kvalitní výrobky a kvalifikovaný servis jsou základem, na kterém stavíme efektivní spolupráci s našimi zákazníky a partnery.

Jsme jednou z prvních uhlíkově neutrálních společností ve Finsku. Dbáme na to, aby to, co děláme dnes, budovalo odpovědnou budoucnost. Při navrhování vnitřního ovzduší uplatňujeme holistický přístup k životnímu prostředí, lidem, prostorám, procesům a výrobkům. Naše řešení a výrobky navrhujeme s ohledem na konkrétní prostor a zohledňujeme perspektivy a potřeby různých uživatelů.

Climecon, zodpovědný průkopník v oblasti řešení vnitřního ovzduší

Vyvíjíme chytřejší řešení pro vnitřní ovzduší a udáváme směr rozvoji našeho odvětví. Pouze duch společnosti Climecon - odvaha, nekompromisní přístup a péče - vytvoří odpovědná řešení, která zajistí nejlepší vnitřní vzduch na světě, nyní i v budoucnosti.

Naše hodnoty

Odvaha

Odvaha vede k inovacím a vývoji nových řešení. Odvaha společnosti Climecon vychází z důvěry v naše odborné znalosti a pevné dovednosti. Vpřed nás ženou ambice a odvaha zaujmout roli předvoje.

Nekompromisní přístup

Chceme udávat směr celému odvětví tím, že budeme s nekompromisním přístupem vytvářet nové informace, inovativní řešení a nové typy služeb. Nenecháváme naše zákazníky na holičkách. Naopak, jdeme za nimi s kvalitou. Co slíbíme, to také dodržíme.

Péče

Pečlivost spočívá v péči o zákazníky, zaměstnance, partnery a životní prostředí. Odpovědnými rozhodnutími vytváříme udržitelný zítřek.

NAŠE CESTA 
Extrémně dobrý přístup

Tajemstvím ducha a úspěchu Climeconu je mimořádně dobrý přístup. Jsme naši zaměstnanci, naši zákazníci a naše životní prostředí. Vždy plníme, co slíbíme, a nezapomínáme přitom na jiskru v očích.

CHYTRÁ ŘEŠENÍ A SLUŽBY
Chceme nabízet co nejchytřejší řešení

Díky pokročilým řešením větrání vytváříme vnitřní klima, ve kterém může každý v klidu žít a dýchat. Rozvíjíme náš obor aktivním vytvářením nových výzkumných informací a inovací. Naším cílem je vždy překonávat očekávání.

POKROČILÉ TECHNOLOGIE A KVALITA
Neděláme kompromisy v kvalitě našich výrobků

Technologie, komponenty a materiály našich výrobků jsou pečlivě vybírány a jsou odolné. Naše výrobky se snadno instalují a udržují a mají přesné ovládání. Dlouholeté zkušenosti a znalosti z výzkumu v kombinaci s našimi současnými znalostmi v oblasti vývoje výrobků jsou naší zárukou technické dokonalosti

POUŽITELNOST A DESIGN
Design je mnohem víc než jen vzhled

Naše výrobky kombinují stylový design se snadným používáním během životního cyklu výrobku. Design výrobků provádíme ve spolupráci s profesionály z oblasti designu a arc

Naše práce na uhlíkové neutralitě

Zavázali jsme se stanovit naše emise skleníkových plynů, zavést opatření ke snížení emisí a kompenzovat veškeré nevyhnutelné emise z naší činnosti. Ve snižování emisí a podávání zpráv v souladu s mezinárodním protokolem budeme pokračovat i v budoucnu.

Severský design a kvalita

Základem našich řešení je jednoduchost a špičkový design, který má vydržet po generace. Důvěra a důstojnost, které jsou pro severskou mentalitu typické, jsou přítomny na každém kroku naší činnosti.