LINO - přívodní stěnový ventil

Značka: CLIMECON
3 094,58 Kč / ks 3 094,58 Kč / ks 3 536,23 Kč / ks od 3 094,58 Kč / ks 2 557,50 Kč bez DPH 2 557,50 Kč bez DPH 2 922,50 Kč bez DPH od 2 557,50 Kč bez DPH
Dostupnost na dotaz Dostupnost na dotaz Dostupnost na dotaz Zvolte variantu
Připojení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
5.3.2024 5.3.2024 5.3.2024 Zvolte variantu

LINO - přívodní stěnový ventil - DOPRODEJ SKLADOVÝCH ZÁSOB

Difuzor přívodního vzduchu LINO

 LINO je hluboce tažený difuzor přiváděného vzduchu s čistými liniemi a extrémně nízkou konstrukční výškou. Kromě vzhledu, tichého chodu a žádného průvanu jsou nejvýraznějšími charakteristikami vyústek přiváděného vzduchu LINO.

Detailní informace

Detailní popis produktu


 

Popis

LINO je konvexní, hluboce tažený a snadno čistitelný difuzor přiváděného vzduchu s extrémně nízkou konstrukční výškou. Široký vzor házení a vysoký poměr míchání zabraňují pocitu průvanu. LINO se vyznačuje spolehlivým měřením v kombinaci s rychlým a přesným nastavením.

Vlastnosti:

  • Hlubokotažený difuzor přiváděného vzduchu s čistými liniemi a extrémně nízkou konstrukční výškou
  • Široký vzor házení a vysoký poměr míchání zabraňují pocitu průvanu
  • Ticho a žádný průvan jsou kromě designu důležitými vlastnostmi
  • Spolehlivé měření a rychlé a přesné nastavení
  • Nachází se v návrhovém programu MagiCAD
  • Průtok vzduchu 5-23 dm 3 /sec
  • Povrchová montáž

 

Průvodce rychlým výběrem

LINOLEUM


 

Rozměry

Hlavní rozměry pro LINO

Hlavní rozměry LINO-D

LINO-D je určen pro použití s ​​flexibilními plastovými potrubími. Připojení 2 x Ø75. Ostatní rozměry beze změny.


 

 

Grafy nejsou určeny k úpravě.

LINO-100

 

LINO-125


 

 

Vzory házení a délka házení

Vrhací vzor pro LINO

Část difuzoru plně otevřená. Horní hrana 10 mm od stropu.


 

 

Zvukový útlum

Hladina zvuku se zvýší, pokud je vzdálenost pokrytí menší než 3 x Ød:

  • po ohnutí +4 dB (A)
  • po T spoji +8 dB (A)


 

 

Vzduchová zvuková izolace

Zvukový útlum vzduchovodů mezi místnostmi D n,e,w dB:

Přívod vzduchu


 

 

Příklady instalace

1. Montáž na stěnu

2. Montáž potrubí

Doplňkové parametry

Kategorie: Distribuční prvky - vyústky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Climecon - chytřejší řešení vnitřního ovzduší

Čistý vzduch v interiéru nevzniká sám od sebe - vytváří se s nekompromisním přístupem. Chceme být lídrem v našem oboru tím, že budeme vytvářet průkopnické myšlenky prostřednictvím nového druhu designu vnitřního vzduchu, protože vývoj vychází především ze síly spolupráce.

Vyvíjíme řešení vnitřního ovzduší s fungujícími produkty a službami na všech úrovních.

Neustálým vývojem neustále vytváříme lepší výrobky, které v sobě spojují elegantní severský design, nejmodernější kvalitu a celkovou nenáročnost. Naše prověřené, vysoce kvalitní výrobky a kvalifikovaný servis jsou základem, na kterém stavíme efektivní spolupráci s našimi zákazníky a partnery.

Jsme jednou z prvních uhlíkově neutrálních společností ve Finsku. Dbáme na to, aby to, co děláme dnes, budovalo odpovědnou budoucnost. Při navrhování vnitřního ovzduší uplatňujeme holistický přístup k životnímu prostředí, lidem, prostorám, procesům a výrobkům. Naše řešení a výrobky navrhujeme s ohledem na konkrétní prostor a zohledňujeme perspektivy a potřeby různých uživatelů.

Climecon, zodpovědný průkopník v oblasti řešení vnitřního ovzduší

Vyvíjíme chytřejší řešení pro vnitřní ovzduší a udáváme směr rozvoji našeho odvětví. Pouze duch společnosti Climecon - odvaha, nekompromisní přístup a péče - vytvoří odpovědná řešení, která zajistí nejlepší vnitřní vzduch na světě, nyní i v budoucnosti.

Naše hodnoty

Odvaha

Odvaha vede k inovacím a vývoji nových řešení. Odvaha společnosti Climecon vychází z důvěry v naše odborné znalosti a pevné dovednosti. Vpřed nás ženou ambice a odvaha zaujmout roli předvoje.

Nekompromisní přístup

Chceme udávat směr celému odvětví tím, že budeme s nekompromisním přístupem vytvářet nové informace, inovativní řešení a nové typy služeb. Nenecháváme naše zákazníky na holičkách. Naopak, jdeme za nimi s kvalitou. Co slíbíme, to také dodržíme.

Péče

Pečlivost spočívá v péči o zákazníky, zaměstnance, partnery a životní prostředí. Odpovědnými rozhodnutími vytváříme udržitelný zítřek.

NAŠE CESTA 
Extrémně dobrý přístup

Tajemstvím ducha a úspěchu Climeconu je mimořádně dobrý přístup. Jsme naši zaměstnanci, naši zákazníci a naše životní prostředí. Vždy plníme, co slíbíme, a nezapomínáme přitom na jiskru v očích.

CHYTRÁ ŘEŠENÍ A SLUŽBY
Chceme nabízet co nejchytřejší řešení

Díky pokročilým řešením větrání vytváříme vnitřní klima, ve kterém může každý v klidu žít a dýchat. Rozvíjíme náš obor aktivním vytvářením nových výzkumných informací a inovací. Naším cílem je vždy překonávat očekávání.

POKROČILÉ TECHNOLOGIE A KVALITA
Neděláme kompromisy v kvalitě našich výrobků

Technologie, komponenty a materiály našich výrobků jsou pečlivě vybírány a jsou odolné. Naše výrobky se snadno instalují a udržují a mají přesné ovládání. Dlouholeté zkušenosti a znalosti z výzkumu v kombinaci s našimi současnými znalostmi v oblasti vývoje výrobků jsou naší zárukou technické dokonalosti

POUŽITELNOST A DESIGN
Design je mnohem víc než jen vzhled

Naše výrobky kombinují stylový design se snadným používáním během životního cyklu výrobku. Design výrobků provádíme ve spolupráci s profesionály z oblasti designu a arc

Naše práce na uhlíkové neutralitě

Zavázali jsme se stanovit naše emise skleníkových plynů, zavést opatření ke snížení emisí a kompenzovat veškeré nevyhnutelné emise z naší činnosti. Ve snižování emisí a podávání zpráv v souladu s mezinárodním protokolem budeme pokračovat i v budoucnu.

Severský design a kvalita

Základem našich řešení je jednoduchost a špičkový design, který má vydržet po generace. Důvěra a důstojnost, které jsou pro severskou mentalitu typické, jsou přítomny na každém kroku naší činnosti.