NFC Smart tagy

Značka: LOXONE
859,10 Kč / ks 710 Kč bez DPH 34,36 Kč / 1 ks
Skladem odesíláme 2-5 dnů (>5 ks)
Můžeme doručit do:
5.3.2024
NFC Smart tagy
Číslo produktu: 200281

Stačí nalepit NFC Smart Tag a pouhým přiložením smartphone s OS Android aktivovat vybranou funkci. Lze ovládat bránu, aktivovat alarm nebo změnit hudbu v koupelně a mnohem více.

NFC Smart Tagy umožňují:

  • Rychlé a snadné ovládání osvětlení, garážových vrat, stínění, ...
  • Okamžitou navigaci na místo určené v App.
  • Nalepení na vhodné místo – na zeď, do auta nebo třeba na desku stolu.
  • Snadnou správu NFC tagů pomocí Loxone Aplikace.
  • Bezpečné ovládání funkcí – autorizace přes Loxone App.
  • použití 25 NFC Smart Tagů označených i neoznačených (lze označit přibaleným popisovačem).

Detailní informace

Detailní popis produktu

NFC SMART TAGY:

RYCHLÉ FUNKCE PRO CHYTRÝ DŮM

Využijte své Android zařízení k efektivnímu ovládání chytrých funkcí. Nalepte NFC Smart tagy kamkoli a pouhým přiblížením vyvolejte požadovanou funkci nebo otevřete aplikaci na konkrétním místě.

 

Telefon a NFC štítek u garáže

Rychlé vykonání funkce

Využijte NFC Smart tag k tomu, abyste provedli akci. Přibližte své zařízení s NFC k tagu umístěném např. vedle garážových vrat a otevřete je.

 

Smartphone a NFC štítek v obýváku

Rychlá navigace přímo v App

Uložte si své oblíbené místo v App (např. místnost nebo kategorii) a bleskurychle vyvolejte ve chvíli, kdy funkci potřebujete.

 

VYUŽITÍ NFC SMART TAGU:
PŘÍKLADY

V balení obdržíte 20 NFC samolepek, na kterých jsou již připraveny symboly pro obvyklé oblasti z chytrého domu. V balení také naleznete 5 nálepek, které jsou prázdné a můžete je libovolně označit permanentním fixem, který je taktéž součástí balení. Zde je několik příkladů využití:

Garážová vrata *
Umístěte tag v blízkosti garážových vrat nebo přímo do svého automobilu. Nemusíte už nosit speciální ovladač.

 

Přístupový systém *
NFC tagem můžete klidně otevřít vchodové dveře – hledání toho správného klíče je již minulostí.

 

Alarm *
Konec otravného vyťukávání kódu. NFC samolepka se symbolem alarmu umožní při odchodu zastřežit telefonem.

 

Spínání spotřebičů
Odpojování spotřebičů od sítě je snadné. Vybrané zásuvky deaktivujete pomocí NFC.

 

Hudba
Chcete konkrétní píseň? Přejděte k ovládání hudby dané místnosti v aplikaci během okamžiku.

 

Libovolné umístění i popis
Fantazii se meze nekladou. Popište si NFC nálepku jak chcete a využijte ji podle svých představ.

 

* Pro vykonání těchto „klíčových“ funkcí doporučujeme pro zajištění bezpečnosti využít Šifrované NFC Smart Tagy
(v e–shopu CZ » | SK »)

 

TAKTO TO FUNGUJE

Deaktivujte zámek chytrého telefonu a přiložte jej k NFC nálepce. App se automaticky spustí a přejde na požadované místo v navigaci nebo vykoná předem definovanou funkci.

 

NAUČENÍ PŘÍKAZŮ

Takto uděláte z NFC Smart tagů pomocníky ve Vašem chytrém domě.

KROK 1: Otevření App
V menu pod položkou nástroje naleznete „NFC“. Klikněte na tuto možnost.

KROK 2: Výběr akce
Na tomto místě si můžete vybrat, zda chcete na NFC tag uložit pozici v App anebo jestli chcete přímo vykonat nějakou akci – například rozsvítit světlo nebo sjet žaluziemi.

KROK 3: Uložení
V App se proklikejte na požadovanou pozici nebo proveďte funkci a uložte.

Krok 4: Uložení tagu – hotovo
Vyberte jeden z potištěných nebo neoznačených NFC tagů.

 

ilustrace principu zabezpečení ovládání loxone pomocí NFC

 

BEZPEČNOST: AUTENTIFIKACE PŘES LOXONE APP

Autentifikace NFC tagů probíhá přes Loxone App. NFC samolepky je možné používat pouze pokud máte v App uložený Miniserver, jeho heslo a jste připojeni. Komunikace není šifrována.

Pro „důležité“ funkce jako například otevření garážových vrat, odemknutí vchodových dveří, deaktivace zabezpečení, doporučujeme používat naše Šifrované NFC Tagy (v e–shopu CZ » | SK »). Jejich zabezpečení je podobné bezpečnostnímu standardu platebních karet. Proto značky nelze napadnout (přečíst zasílanou informaci) a vaše data a domov jsou naprosto v bezpečí.

 

 

BLESKURYCHLÉ SPOJENÍ S MINISERVEREM

Nalepte NFC samolepku např. na domovní rozvaděč. Oprávněné osoby se tak budou moci rychle připojit k chytrému domu a ovládat jej přes App. Přihlašovací údaje (uživatelské jméno a heslo) budou uloženy přímo v samolepce a přeneseny do App.

Pro připojení k Miniserveru je nutné zadat heslo ještě jednou (z bezpečnostních důvodů). Pokud chcete jako Loxone Partner rychlý způsob, jak dát zákazníkům přístup k testovací instalaci, je NFC tag ideální.

 

 

ROBUSTNÍ SET 25 NFC TAGŮ

Obdržíte 25 kusů NFC tagů se symboly chytrého domu i bez nich (permanentní fix pro popsání v balení). Všechny nálepky jsou vyrobeny z odolného PVC a opatřeny lepící plochou pro snadné připevnění. Díky průměru 30 mm a výšce 1 mm je možné tagy umístit kamkoli.

 

TECHNICKÁ DATA

Čipová sada:

NXP NTAG 216

Dosah:

1–30 mm

 

OBSAH BALENÍ

  • 25 × NFC Smart tag
  • 1 × voděodolný permanentní popisovač
 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Chytrý dům nebo byt s Loxone - více času pro život

 

Všichni to znáte z domovů, kanceláří, práce... ovladače na vytápění, klimatizaci, na řízené větrání, na rolety, na audio systém... Termostaty, zabezpečení vstupů - klíče atd... K tomu "otravné" nastavování všeho jednotlivě s tím, že zapnutím jednoho zařízení, často musíte změnit nastavení ostatních, abyste se vyhnuli protichůdným funkcím a plýtvání dnes tak cenných energií...

A teď si představte, že existuje řešení, kde vše najdete a funguje v jednom zařízení - displeji. Uživatelsky přívětivě a jedním tlačítkem vyřešíte vše co potřebujete. Celá domácnost je v symbióze a vy se cítíte skvěle z rodinné pohody, kterou si takto společně užíváte.

Pod pojmem chytrý dům si dnes můžeme představit ledasco. Většinou všemožná udělátka, která nás okrádají o čas a komplikují nám život. Podle Loxone musí inteligentní dům splňovat přesný opak. Vědět vždy sám, co má dělat a šetřit obyvatelům tisíce akcí. Starat se o vytápění, osvětlení, stínění a další technologie. Skutečný smart home šetří náš čas a zjednodušuje nám život. 

S Loxone se váš dům či byt stane opravdu inteligentní. Bude ovládat techniku tak, aby vám bylo příjemně, byli jste v bezpečí a zároveň co nejvíce šetřili. K tomu budete mít v každé místnosti jednoduché ovládání jedním tlačítkem. Jako bonus získáte aplikaci, se kterou máte vše pod palcem kdekoli na světě. 

Loxone přitom respektuje soukromí - nikam neposílá vaše data. Nic není "uložené někde na cloudu", vše máte 100% pod vaší kontrolou v místě instalace. 

Máte volbu bezpečného vzdáleného dohledu a ovládání jen pokud budete chtít. Vše může fungovat i "ostrovně" bez připojení k internetu. Loxone je kompletně vyráběný v Evropě!

 

Funkce a možnosti inteligentního domu.

Loxone nabízí řešení pro veškeré funkce chytrého domu. Skutečné kouzlo je v dokonalé souhře všech komponent. Vše o sobě ví, rozumí si a dokáže spolupracovat na základě zjištěných dat. Díky této kooperaci vše v domě funguje bez kompromisů.