Příložný LED Spot RGBW Tree bílá

Značka: LOXONE
3 303,30 Kč / ks 2 730 Kč bez DPH 3 303,30 Kč / 1 ks
Skladem odesíláme 2-5 dnů (>5 ks)
Můžeme doručit do:
29.2.2024
Příložný LED Spot RGBW Tree bílá
Číslo produktu: 100503

Mějte ve vaší budově perfektní světelnou náladu. Příložný LED Spot v sobě kombinuje dokonalé osvětlení, maximální energetickou účinnost, nejvyšší kvalitu a snadnou instalaci.

 • moderní bodová LED svítidla pro povrchovou montáž na strop nebo stěnu
 • 100% využívá možnosti Loxone
 • dokonalé světelné nálady
 • samostatné teplé LED pro příjemné osvětlenní (3 000 Kelvinů)
 • průměrná životnost přibližně 25 000 provozních hodin

Detailní informace

Detailní popis produktu

Příložný LED Spot:

Vynikající barevné světlo, plně stmívatelné

Vytvořte ve vaší budově příjemné světelné zóny s Příložnými LED Spoty disponujícími vynikajícím barevným světlem. Vždy vhodná barevná nálada – individuálně podle vašich potřeb. Využitím Příložných LED Spotů RGBW dosáhnete jemného stmívání.

S Příložnými LED Spoty RGBW se místnosti rozzáří rozmanitými tóny světla podle přání vašich zákazníků a vytvoří pohodovou atmosféru. Díky odděleným kanalům pro červenou, zelenou, modrou a bílou se při nastavení každé nálady trefíte do černého.

Skvěle sedí – magnetické přichycení

Nejvyšší kvalita

Dali jsme si záležet na vývoji příložného spotu, který kombinuje nadčasový design s nejnovější technologií LED. Nejlepší management teploty světla zajišťuje dlouhodobou životnost, v průměru 25 000 provozních hodin. Jednoduchý a inovativní montážní systém určuje standard instalace.

 • Vysoce kvalitní značkové LED
 • Hliníkový chladič pro optimální pasivní povrchové chlazení
 • Dlouhá životnost – až 25 000 provozních hodin. To odpovídá životnosti cca 25 let (při svícení 2,7 hodiny denně)
 • Montážní magnety pro rychlou a snadnou instalaci
 • Odolný, práškově lakovaný povrch
 • Připraveno k montáži (kvalitní svorky v balení)

Dokonalé světlo nebývale snadno.

Jednoduchým a elegantním designem se Příložné LED Spoty hodí do každého interiéru. Díky vysoké světelné účinnosti stačí pro rovnoměrné osvětlení jen několik svítidel, a to i ve velkých místnostech.

Maximální flexibilita s minimálními nároky na zapojení – to vše a ještě více vám nabízejí Příložné LED Spoty. Není potřeba žádný další stmívač. Spoty jsou dodávány s napětím 24 V a kabelem Loxone Tree. To znamená, že skupiny lze kdykoli upravit.

 

Součást balení
 • 1× Příložný LED Spot RGBW
 • 1× Montážní sada s letákem

 Loxone LED Spoty

Jedinečné světelné vlastnosti

Loxone LED Spoty kombinují skvělé světelné vlastnosti, energetickou úspornost a nejvyšší kvalitu

 

 

Rozptýlené barevné světlo

Rozptýlené světlo zajišťuje příjemné a diskrétní osvětlení. Můžete si vybrat z milionů barevných odstínů.

 

Směrové bílé světlo

Směrovým neboli přímým světlem můžete v místnosti vytvořit kontrasty či důkladně nasvítit konkrétní místo.

 

 

 

Skvělé pro všechny místnosti

Díky své flexibilitě z hlediska jasu a barevnosti jsou LED Spoty Loxone vhodné pro všechny místnosti ve vašem domě, například:

Maximální efektivita a úspory

Své pokoje si můžete navrhnout v odlišných světelných tónech podle svých přání a stvořit příjemnou náladu v každém z nich. Díky odděleným barevným kanálům vždy najdete požadovanou barvu. A jen tak mimochodem, ušetříte své náklady na elektřinu i životní prostředí.

                      

 

 

 

Nejvyšší kvalita – ve vašich rukách

Naše LED Spoty kombinují nadčasový design s nejmodernější technologií. Skvělý odvod odpadního tepla zaručuje spolehlivost a dlouhou životnost. Zvláštní systém uchycení dává svobodu v instalaci. LED čipy navržené a vyrobené výhradně pro Loxone LED Spoty zajistí perfektní světelné vlastnosti.

Osvětlení nejvyšší třídy – LED zdroje od Loxone – speciálně vyvinuté pro Real Smart Home.

 


 

Skvělé barvy, plně stmívatelné

Nastavte pro každý pokoj správnou světelnou náladu s vynikajícími barevnými světly od Loxone. Vždy správné světlo, individuálně přizpůsobené vašim potřebám.

Použitím LED Spotu RGBW ve verzi Tree získáte plynulé a jemné stmívání v porovnání s běžně dostupnými stmívatelnými světly.

 

konvetioneller-dimmer      loxone-dimm

     Konvenční stmívání (DMX)                                           Stropní LED světlo RGBW Tree/Air

       8 Bit 256 kroků                                                                16 Bit 65536 kroků*

*Vyžaduje Loxone Config verze 10 a novější.

 

Zařídit perfektní osvětlení nebylo snazší

Loxone LED Spoty jsou připravené pro instalaci do nejrůznějších povrchů. Díky velkému výkonu stačí několik jednotek pro rovnoměrné osvětlení velkých místností.

 
 
 

Zprovoznění v rekordním čase

Díky technologii Tree je instalace LED Spotů jednoduchá a rychlá.

 
 
Všechny produkty Tree jsou Plug & Play a fungují dokonale se všemi ostatními výrobky Loxone.
 
 
 
 
 
 
 

Obsah balení:

1 × LED Spot RGBW Tree
4 × Svorka

 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Chytrý dům nebo byt s Loxone - více času pro život

 

Všichni to znáte z domovů, kanceláří, práce... ovladače na vytápění, klimatizaci, na řízené větrání, na rolety, na audio systém... Termostaty, zabezpečení vstupů - klíče atd... K tomu "otravné" nastavování všeho jednotlivě s tím, že zapnutím jednoho zařízení, často musíte změnit nastavení ostatních, abyste se vyhnuli protichůdným funkcím a plýtvání dnes tak cenných energií...

A teď si představte, že existuje řešení, kde vše najdete a funguje v jednom zařízení - displeji. Uživatelsky přívětivě a jedním tlačítkem vyřešíte vše co potřebujete. Celá domácnost je v symbióze a vy se cítíte skvěle z rodinné pohody, kterou si takto společně užíváte.

Pod pojmem chytrý dům si dnes můžeme představit ledasco. Většinou všemožná udělátka, která nás okrádají o čas a komplikují nám život. Podle Loxone musí inteligentní dům splňovat přesný opak. Vědět vždy sám, co má dělat a šetřit obyvatelům tisíce akcí. Starat se o vytápění, osvětlení, stínění a další technologie. Skutečný smart home šetří náš čas a zjednodušuje nám život. 

S Loxone se váš dům či byt stane opravdu inteligentní. Bude ovládat techniku tak, aby vám bylo příjemně, byli jste v bezpečí a zároveň co nejvíce šetřili. K tomu budete mít v každé místnosti jednoduché ovládání jedním tlačítkem. Jako bonus získáte aplikaci, se kterou máte vše pod palcem kdekoli na světě. 

Loxone přitom respektuje soukromí - nikam neposílá vaše data. Nic není "uložené někde na cloudu", vše máte 100% pod vaší kontrolou v místě instalace. 

Máte volbu bezpečného vzdáleného dohledu a ovládání jen pokud budete chtít. Vše může fungovat i "ostrovně" bez připojení k internetu. Loxone je kompletně vyráběný v Evropě!

 

Funkce a možnosti inteligentního domu.

Loxone nabízí řešení pro veškeré funkce chytrého domu. Skutečné kouzlo je v dokonalé souhře všech komponent. Vše o sobě ví, rozumí si a dokáže spolupracovat na základě zjištěných dat. Díky této kooperaci vše v domě funguje bez kompromisů.