Senzor pohybu 24V

Značka: LOXONE
4 356 Kč / ks 3 600 Kč bez DPH
Skladem odesíláme 2-5 dnů
Můžeme doručit do:
4.3.2024
Senzor pohybu 24V
Číslo produktu: 200112

Esylux RC230i je senzor přítomnosti s detekčním úhlem 230 ° a velkým dosahem pro vnitří i venkovní použití.

 • speciální nástavec pro venkovní i vnitřní instalaci uvnitř balení
 • skrytá připojitelná základna s místem pro kabely
 • nástavec pro nástěnnou a stropní montáž

Detailní informace

Detailní popis produktu

Senzor pohybu 24V

Tento pohybový senzor od společnosti Esylux nese označení RS230i UC a mezi jeho přednosti patří rozpoznávací oblast 230 °. Kromě toho je snímač pohybu dodáván se speciálním nástavcem pro nástěnnou a stropní montáž

Citlivost pohybového senzoru lze dodatečně upravit pomocí potenciometru. Esylux pohybový senzor se hodí k následujícímu využití:

 • Rozpoznání pohybu mimo interiér
 • Vnitřní a venkovní montáž
 • Připojení k Miniserveru nebo Extensionu
Technická data
 • Provozní napětí:
 • 12–36 V =
 • 12–24 V ~
 • Odběr: 0,33 W
 • Dosah: cca 20 metrů při montáži ve výšce 2,5 m
 • Světelné hodnoty: cca. 2 - 2 500 Lux

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Chytrý dům nebo byt s Loxone - více času pro život

 

Všichni to znáte z domovů, kanceláří, práce... ovladače na vytápění, klimatizaci, na řízené větrání, na rolety, na audio systém... Termostaty, zabezpečení vstupů - klíče atd... K tomu "otravné" nastavování všeho jednotlivě s tím, že zapnutím jednoho zařízení, často musíte změnit nastavení ostatních, abyste se vyhnuli protichůdným funkcím a plýtvání dnes tak cenných energií...

A teď si představte, že existuje řešení, kde vše najdete a funguje v jednom zařízení - displeji. Uživatelsky přívětivě a jedním tlačítkem vyřešíte vše co potřebujete. Celá domácnost je v symbióze a vy se cítíte skvěle z rodinné pohody, kterou si takto společně užíváte.

Pod pojmem chytrý dům si dnes můžeme představit ledasco. Většinou všemožná udělátka, která nás okrádají o čas a komplikují nám život. Podle Loxone musí inteligentní dům splňovat přesný opak. Vědět vždy sám, co má dělat a šetřit obyvatelům tisíce akcí. Starat se o vytápění, osvětlení, stínění a další technologie. Skutečný smart home šetří náš čas a zjednodušuje nám život. 

S Loxone se váš dům či byt stane opravdu inteligentní. Bude ovládat techniku tak, aby vám bylo příjemně, byli jste v bezpečí a zároveň co nejvíce šetřili. K tomu budete mít v každé místnosti jednoduché ovládání jedním tlačítkem. Jako bonus získáte aplikaci, se kterou máte vše pod palcem kdekoli na světě. 

Loxone přitom respektuje soukromí - nikam neposílá vaše data. Nic není "uložené někde na cloudu", vše máte 100% pod vaší kontrolou v místě instalace. 

Máte volbu bezpečného vzdáleného dohledu a ovládání jen pokud budete chtít. Vše může fungovat i "ostrovně" bez připojení k internetu. Loxone je kompletně vyráběný v Evropě!

 

Funkce a možnosti inteligentního domu.

Loxone nabízí řešení pro veškeré funkce chytrého domu. Skutečné kouzlo je v dokonalé souhře všech komponent. Vše o sobě ví, rozumí si a dokáže spolupracovat na základě zjištěných dat. Díky této kooperaci vše v domě funguje bez kompromisů.