Smart čistička vzduchu Roger

Značka: Stadler
9 890 Kč / ks 8 173,55 Kč bez DPH 9 890 Kč / 1 ks
Skladem odesíláme 2-3 dny (>5 ks)
Můžeme doručit do:
6.3.2024

ČISTIČKY VZDUCHU

ROGER

Smart čistička vzduchu Roger pomocí certifikovaných filtrů odstraňuje viry, bakterie, prach a alergeny ve vašem bytě či domě. Tato inteligentní čistička vzduchu jako jediná na trhu zachytí 100% škodlivých částic již od velikosti 0,255 mikrometru. HEPA H12 filtry zachytí až 99,3 % koronavirů (SARS-CoV-2)* a 99,9 % virů chřipky A, které ohrožují vaše zdraví. Čistý vzduch v bytě či kanceláři si zajistíte bezstarostným automatickým režimem a ovládáním přes aplikaci.

   

Detailní informace

Detailní popis produktu

· Nejvýkonnější na trhu. Rychlost čištění vzduchu (CADR) 465 m3/hod (již za 20 minut dokáže vyměnit vzduch v místnosti velké až 66 m2)
· Odstraní ze vzduchu až 99,3 % živých virů SARS-CoV-2*, které způsobují onemocnění COVID-19
· Nezávislý test AIRMID potvrdil, že filtruje až 99,9 % všech virů chřipky A ze vzduchu za 60 minut**
Patentovaný Dual Filtr: HEPA H12 filtr zachytí pyl a prach, ale i nebezpečné viry a bakterie škodlivé plyny a těkavé látky
· Certifikáty účinnosti od nezávislých evropských laboratoří Airmid heatlhgroup a evropského centra pro alergie ECARF
· Kvalitu Dual Filtru potvrdila organizace TÜV NORD, množení bakterií v předfiltru brání hygienická technologie Sanitized
· Monitorování kvality ovzduší pomocí LED senzoru částic PM2,5 a senzoru přítomnosti škodlivých látek
· Automatický režim čištění podle stavu kvality ovzduší, světelná indikace kvality ovzduší
· Možnost ovládat čističku a monitorovat aktuální kvalitu vzduchu pomocí aplikace Smart Life
· Premium Servis: rychlé vyřízení reklamace do 15 dní formou Pick & Return

roger

Čistička vzduchu (nejen) pro alergiky
Certifikované evropské centrum pro výzkum alergií (ECARF) nezávislým testem potvrdilo, že čističky vzduchu Roger jsou plně přizpůsobeny potřebám alergiků. Díky kvalitnímu Dual Filtru odstraňují ze vzduchu kromě škodlivých částic také pyl a prach.


 


Filtruje koronavirus ze vzduchu
Výsledky testů v nezávislých evropských laboratořích dokázaly, že čistička vzduchu Roger odstraní ze vzduchu až 99,3 % živých virů SARS-CoV-2*, které způsobují onemocnění COVID-19. Pomáhá tak udržovat čistý a zdravý vzduch ve vašem domě a bytě.


 


Nejvýkonnější čistička vzduchu na trhu
Jediným stisknutím tlačítka čistička vzduchu filtruje neviditelné viry, alergeny či znečišťující látky ve vašem bytě či kanceláři. Čistička díky rychlosti čištění vzduchu (CADR) 465 m3/hod dokáže již za 20 minut vyměnit vzduch v místnosti velké až 66 m2.


 


Filtruje až 99,9 % virů chřipky A
Nezávislý test AIRMID potvrdil, že Roger filtruje až 99,9 % všech virů chřipky A ze vzduchu za 60 minut.** S čističkou vzduchu proti virům tak zůstává ovzduší ve vašem domě i kanceláři čisté a zdravé .


 


Důkazem funkčnosti jsou certifikáty
Funkčnost a výkonnost čističek vzduchu Roger potvrzují certifikáty nezávislých evropských laboratoří Airmid heatlhgroup a evropského centra pro alergie ECARF. Kvalitu Dual Filtru potvrdila organizace TÜV NORD, množení bakterií v předfiltru brání hygienická technologie Sanitized.


 


Patentovaný Dual Filtr s HEPA H12
Patentovaný Dual Filtr je kombinace HEPA H12 filtru a aktivního uhlíkového filtru. Zachytí 100% ultrajemných částic větších než 0,255 mikrometru (test TÜV NORD). HEPA H12 filtr zachytí pyl a prach, ale i ty nejjemnější částice, jako jsou nebezpečné viry a bakterie. Uhlíková část filtru odstraní nepříjemné pachy, škodlivé plyny a těkavé látky.


 


Pratelný antimikrobiální předfiltr
Textilní předfiltr dotváří design čističky a zároveň odstraňuje ze vzduchu větší prachové částice. Tím chrání Dual Filter a prodlužuje jeho životnost. Integrovaná technologie Sanitized*** zabraňuje množení bakterií a mikrobů uvnitř filtru.


 


Inteligentní senzory kvality vzduchu
Pomocí precizního LED senzoru částic PM2,5 a senzoru přítomnosti škodlivých látek, čistička vzduchu Roger nepřetržitě monitoruje kvalitu ovzduší v domácnosti či kanceláři. Neustále tak máte přehled o aktuálním znečištění vzduchu.


 


Bezstarostný automatický režim
Po zapnutí automatického režimu, čistička nepřetržitě monitoruje kvalitu ovzduší a inteligentně přizpůsobí svůj výkon aktuálnímu stavu vzduchu. Čím je znečištění vzduchu v bytě či kanceláři vyšší, tím vyšší je výkon čističe.


 


V noci pracuje, ale nevyrušuje
Pokud vás ruší světlo LED indikátorů, které jsou na ovládacím panelu čističe vzduchu, ztlumte jej jediným tlačítkem. V nočním režimu se světelné indikátory vypnou, čistič vzduchu však pracuje nadále.


 


Je vzduch ve vašem bytě či kanceláři čistý?
Pomocí tří barev světelného indikátoru (modrá, oranžová, červená) informuje čistička vzduchu o aktuálním znečištění v místnosti. Přesnou hodnotu znečištění můžete sledovat v aplikaci v chytrém telefonu.


 


Čistič vzduchu myslí na všechno
Díky inteligentnímu časovači filtru HEPA RESET vás Roger upozorní, když je třeba Dual Filter vyměnit. Doporučujeme jej měnit v intervalu 8 až 12 měsíců, a to v závislosti na znečištění ovzduší.


 


Minimalistický dotykový panel
Dotykový ovládací panel čističky je neviditelný a aktivuje se, když po něm lehce přejedete prstem nebo po krátkém stisknutí tlačítka zapnutí.


 


Ovládejte čističku vzduchu přes aplikaci
Pomocí mobilní aplikace Smart Life dokážete ovládat všechny funkce čističky a monitorovat aktuální kvalitu vzduchu kdekoli a kdykoli. Přes aplikaci je dostupná také funkce rodičovského zámku, která deaktivuje ovládací panel čističky vzduchu.


 


Vysoký výkon, jednoduchá manipulace
Jednoduchou manipulaci s čističkou vzduchu zajišťuje skrytý úchyt a nízká hmotnost. Z místa na místo ji tak umíte přenést bez vynaložení velké síly a námahy.


 


Z rukou designérů
Produktoví designéři vdechli celé rodině Roger (Roger, Roger Big, Roger Little) unikátní design. Díky němu budou tyto čističky nepřehlédnutelným kouskem ve vaší domácnosti. Designéři ve spolupráci s inženýry zabalili vysoký výkon čističek vzduchu Roger do neuvěřitelně kompaktních rozměrů, které je řadí mezi nejmenší na trhu.

Premium Servis
V rámci prémiových služeb jsme s našimi zákazníky neustále v kontaktu. V případě reklamace zajistíme svoz výrobku do servisu zdarma a opravený a plně funkční vám jej opět bezplatně přiveze kurýr přímo domů. Garantujeme také rychlé vyřízení reklamace, a to nejpozději do 15 dnů.* Redukce virů byla prokázána v nezávislé britské laboratoři Airmid. Čističky vzduchu byly testovány 60 minut v testovací komoře o objemu 28,5 m3. Virus MS2, který byl použit v testu řadíme mezi RNA viry, tj. viry podobné SARS-CoV-2. Díky svým aerosolovým vlastnostem, životaschopnosti a odolnosti vůči dezinfekci se virus MS2 používá při testech na čištění vzduchu jako náhrada za viry podobných rozměrů. S průměrem přibližně 25 nm je virus MS2 více než 4krát menší ve srovnání s virem SARS-CoV-2, který má průměr 120 nm. Protože byl poskytnut důkaz o redukci menších virů MS2, lze dospět k závěru, že i větší viry SARS-CoV-2 budou redukovány minimálně ve stejném rozsahu.
** Do skupiny A zařazujeme španělskou chřipku (H1N1), H1N2, asijskou chřipku (H2N2) a hongkongskou chřipku (H3N2). Testováno v testovací komoře o objemu 28 m3.
*** Sanitized je přední světový švýcarský výrobce antimikrobiální hygienické funkční a materiálové ochrany pro textilie a polymery.

ROGER

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

 

JSME SPECIALISTÉ NA ÚPRAVU VZDUCHU

 

Zlepšujeme vzduch kolem nás

Hlavním záměrem Stadler Form je vyvíjet kvalitní zařízení, která zlepšují vaše zdraví. Přinášíme prémiové produkty, které vzduch čistí, zvlhčují, ochlazují, ohřívají, odvlhčují a také provoní. Naše produkty se používají jednoduše a intuitivně.

Vynikáme moderním designem

Žádné nevkusné elektrospotřebiče. V produktech Stadler Form spojujeme unikátní design s precizní funkčností. Tvůrčí nápady našich designérů jsou opakovaně oceňovány na mezinárodních designových soutěžích. Každý produkt Stadler Form má své jméno. Stane se součástí vašeho domova.

Díváme se očima zákazníka

Vytváříme produkty, o kterých jsme přesvědčeni, že naplní nebo překročí očekávání našich zákazníků. Každé zařízení tvoříme s ohledem na vaše osobní potřeby, díváme se na svět vašima očima. Naše komunikace je otevřená a upřímná.

Myslíme na přírodu

Doplněním nových technologií do zařízení zajišťujeme úsporu elektrické energie a také její optimální spotřebu. Minimalizujeme obalové materiály, používáme jejich recyklovatelné varianty.