TINOi - odvodní stěnový ventil

Značka: CLIMECON
3 333,55 Kč / ks 4 029,30 Kč / ks 3 702,60 Kč / ks 5 157,63 Kč / ks od 3 333,55 Kč / ks 2 755 Kč bez DPH 3 330 Kč bez DPH 3 060 Kč bez DPH 4 262,50 Kč bez DPH od 2 755 Kč bez DPH
Dostupnost na dotaz Dostupnost na dotaz Dostupnost na dotaz Dostupnost na dotaz Zvolte variantu
Připojení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
29.2.2024 29.2.2024 29.2.2024 29.2.2024 Zvolte variantu

TINOi - odvodní stěnový ventil

Ventil výfukového vzduchu TINOi

 TINOi je elegantní a stylový ventil odpadního vzduchu, jehož design je shodný s difuzorem přiváděného vzduchu TINO.

Detailní informace

Detailní popis produktu


 

 

Popis

Spolehlivé měření v kombinaci s rychlým a přesným nastavením jsou některé z vlastností TINOi. Díky svým všestranným možnostem instalace je řada TINO ideální pro mnoho různých typů řešení ventilace.

Stane se součástí vašeho interiéru stejně jako nástěnné svítidlo nebo audiocentrum. Řada TINO je nenápadnou součástí větrání vašeho domova a zajišťuje tichý a bezprůvanový přívod vzduchu.

Funkce:

  • Možnost postavit interiérový prvek kombinací TINOi s difuzorem přiváděného vzduchu TINO a designovým prvkem rolety TINO-0
  • Spolehlivé měření v kombinaci s rychlým a přesným nastavením

TINOi najdete v návrhových softwarech MagiCAD a CADS!


 

 

Rychlý průvodce


 

 

Rozměry

Hlavní rozměry


 

 

Výběrové schéma

Grafy nejsou určeny k úpravě.

TINOi-100

TINOi-125

TINOi-160


 

 

Zvukový útlum

Hladina zvuku se zvýší, pokud je vzdálenost pokrytí menší než 3x Ød:

  • po ohybu max +1 dB (A)
  • po T spoji +8 dB (A)


 

 

Vzduchová zvuková izolace

Zvukový útlum pro vzduchové kanály mezi místnostmi D n,e,w dB
Přiváděný vzduch

Přečtěte si více o přetlakové komoře klapky VAL >>
Přečtěte si více o přetlakové skříni klapky VAM >>

Doplňkové parametry

Kategorie: Distribuční prvky - vyústky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Climecon - chytřejší řešení vnitřního ovzduší

Čistý vzduch v interiéru nevzniká sám od sebe - vytváří se s nekompromisním přístupem. Chceme být lídrem v našem oboru tím, že budeme vytvářet průkopnické myšlenky prostřednictvím nového druhu designu vnitřního vzduchu, protože vývoj vychází především ze síly spolupráce.

Vyvíjíme řešení vnitřního ovzduší s fungujícími produkty a službami na všech úrovních.

Neustálým vývojem neustále vytváříme lepší výrobky, které v sobě spojují elegantní severský design, nejmodernější kvalitu a celkovou nenáročnost. Naše prověřené, vysoce kvalitní výrobky a kvalifikovaný servis jsou základem, na kterém stavíme efektivní spolupráci s našimi zákazníky a partnery.

Jsme jednou z prvních uhlíkově neutrálních společností ve Finsku. Dbáme na to, aby to, co děláme dnes, budovalo odpovědnou budoucnost. Při navrhování vnitřního ovzduší uplatňujeme holistický přístup k životnímu prostředí, lidem, prostorám, procesům a výrobkům. Naše řešení a výrobky navrhujeme s ohledem na konkrétní prostor a zohledňujeme perspektivy a potřeby různých uživatelů.

Climecon, zodpovědný průkopník v oblasti řešení vnitřního ovzduší

Vyvíjíme chytřejší řešení pro vnitřní ovzduší a udáváme směr rozvoji našeho odvětví. Pouze duch společnosti Climecon - odvaha, nekompromisní přístup a péče - vytvoří odpovědná řešení, která zajistí nejlepší vnitřní vzduch na světě, nyní i v budoucnosti.

Naše hodnoty

Odvaha

Odvaha vede k inovacím a vývoji nových řešení. Odvaha společnosti Climecon vychází z důvěry v naše odborné znalosti a pevné dovednosti. Vpřed nás ženou ambice a odvaha zaujmout roli předvoje.

Nekompromisní přístup

Chceme udávat směr celému odvětví tím, že budeme s nekompromisním přístupem vytvářet nové informace, inovativní řešení a nové typy služeb. Nenecháváme naše zákazníky na holičkách. Naopak, jdeme za nimi s kvalitou. Co slíbíme, to také dodržíme.

Péče

Pečlivost spočívá v péči o zákazníky, zaměstnance, partnery a životní prostředí. Odpovědnými rozhodnutími vytváříme udržitelný zítřek.

NAŠE CESTA 
Extrémně dobrý přístup

Tajemstvím ducha a úspěchu Climeconu je mimořádně dobrý přístup. Jsme naši zaměstnanci, naši zákazníci a naše životní prostředí. Vždy plníme, co slíbíme, a nezapomínáme přitom na jiskru v očích.

CHYTRÁ ŘEŠENÍ A SLUŽBY
Chceme nabízet co nejchytřejší řešení

Díky pokročilým řešením větrání vytváříme vnitřní klima, ve kterém může každý v klidu žít a dýchat. Rozvíjíme náš obor aktivním vytvářením nových výzkumných informací a inovací. Naším cílem je vždy překonávat očekávání.

POKROČILÉ TECHNOLOGIE A KVALITA
Neděláme kompromisy v kvalitě našich výrobků

Technologie, komponenty a materiály našich výrobků jsou pečlivě vybírány a jsou odolné. Naše výrobky se snadno instalují a udržují a mají přesné ovládání. Dlouholeté zkušenosti a znalosti z výzkumu v kombinaci s našimi současnými znalostmi v oblasti vývoje výrobků jsou naší zárukou technické dokonalosti

POUŽITELNOST A DESIGN
Design je mnohem víc než jen vzhled

Naše výrobky kombinují stylový design se snadným používáním během životního cyklu výrobku. Design výrobků provádíme ve spolupráci s profesionály z oblasti designu a arc

Naše práce na uhlíkové neutralitě

Zavázali jsme se stanovit naše emise skleníkových plynů, zavést opatření ke snížení emisí a kompenzovat veškeré nevyhnutelné emise z naší činnosti. Ve snižování emisí a podávání zpráv v souladu s mezinárodním protokolem budeme pokračovat i v budoucnu.

Severský design a kvalita

Základem našich řešení je jednoduchost a špičkový design, který má vydržet po generace. Důvěra a důstojnost, které jsou pro severskou mentalitu typické, jsou přítomny na každém kroku naší činnosti.