TRUBKOVÁ MANŽETA OMEGA ALU-BUTYL GD2 40-55mm

Značka: Isocell
817,96 Kč / ks 676 Kč bez DPH 817,96 Kč / 1 ks
Skladem odesíláme 2-3 dny (>5 ks)
Můžeme doručit do:
6.3.2024

TRUBKOVÁ MANŽETA OMEGA ALU-BUTYL GD2 40 - 55 mm

3AIRGD2TYP3A

 
Vhodné do interiéru i exteriéru na podklady jako je měkké dřevovláknité dřevo, beton, střešní fólie atd. V případě potřeby použijte základní nátěr! Teplota zpracování: od + 5 °C

Detailní informace

Detailní popis produktu

ROZMĚRY

 

 

ÚČEL POUŽITÍ

Prostupy potrubí ve venkovním prostoru

 

VÝHODY

Odolná proti UV záření

Integrovaná těsnící záplata z butylové pryže pro vzduchotěsné a větruodolné lepení

Pryž žáruvzdorná do 160 °C (dočasně)

 

PRODUKTOVÁ DATA

složení: EPDM pryžová, hliníkem laminovaná těsnící omítka s butylovým lepidlem

Barva: Černá, hliníková těsnící omítka

Spodní mez teplotní odolnosti: -40 ℃

Horní mez teplotní odolnosti: 100ºC

Spodní mez teploty zpracování: 5 °C

Horní mez teploty zpracování: 40℃

úložný prostor: chladné a suché

 

ZÁSADY ZPRACOVÁNÍ

Natáhněte pryžovou manžetu přes trubku a přilepte ji k zemi integrovanou těsnící náplastí. Průměr zvolené objímky musí mít správný rozměr pro prostup potrubí!
Zpracovávané materiály musí být zbaveny prachu a mastnoty a také podklady musí být suché a stabilní.
Čím vyšší je kontaktní tlak, tím lepší je adheze.
Na vysoce porézních a vysoce savých podkladech, jako je beton, omítka, neošetřená ocel, surové dřevo, doporučujeme podklad ošetřit našimi lepicími základními nátěry ISOCELL.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

INOVATIVNÍ ŘEŠENÍ TEPELNÉ IZOLACE A VZDUCHOTĚSNOSTI

 

 

ISOCELL – specialista na celulózovou izolaci a vzduchotěsnost – nabízí řadu inovativních řešení pro tepelnou izolaci a vzduchotěsnost ve vašich vlastních čtyřech stěnách!

Jako výrobce celulózových izolací a foukacích strojů ve spojení s vlastním systémem vzduchotěsnosti má společnost v Evropě unikátní expertní postavení. ISOCELL nabízí od poloviny 90. let také vysoce kvalitní střešní fólie, těsnění proti větru, parozábrany a lepicí systémy pod značkami AIRSTOP a OMEGA.

Již 30 let nabízíme a vyvíjíme řešení pro novostavby a renovace v sektoru nízkých a pasivních domů. Všechny produkty ze systémového sortimentu ISOCELL jsou přesně sladěná řešení pro cílené a profesionální použití při všech izolačních a těsnících pracích. ISOCELLERN klade velký důraz na odborné poradenství. Zkušenosti z 30 let zpracování systémů foukané izolace a vzduchotěsnosti, více než 600 měření vzduchotěsnosti na stavbách ročně, důsledný vlastní výzkum a vývoj a také pokračující spolupráce s výzkumnými ústavy a univerzitami tvoří základ pro expanzi produktový systém a expertní pozice ISOCELL, která je v Evropě jedinečná.

Z centrály společnosti v Neumarktu řídí ISOCELL celoevropskou distribuci svých systémových řešení. Školicím střediskem pro prodejní partnery je zde také ISOCELL Academy, která se etablovala jako platforma pro systematický přenos know-how v oboru s více než 500 účastníky ročně na odborných seminářích a diskusních akcích. Celulózová izolace se vyrábí v pěti našich vlastních závodech v Hartbergu (Rakousko), Berlíně (Německo), Schoppen (Belgie), Plourin-lès-Morlaix (Francie) a v Tibro (Švédsko).

 

Bez ohledu na to, zda se jedná o izolaci, střešní krytinu nebo vzduchotěsný systém – systémová záruka a poradenství společnosti ISOCELL dávají projektantovi, zpracovateli a konečnému spotřebiteli jistotu pro optimální použití výrobku na stavbě. …proto dokonalé KOMPLETNÍ ŘEŠENÍ pro izolaci a vzduchotěsnost budov.

 

Noviny vyžadují mnohem méně energie, aby se staly izolačním materiálem, než jiné suroviny. Jako takový je součástí fascinujícího cyklu, který s každou metamorfózou vytváří nový, nezávislý produkt.

 

Na počátku byla vize udržitelného, ​​ekologického izolačního materiálu. ISOCELL celulóza je přírodní tepelná izolace vyrobená z celulózových vláken, která se vyrábí recyklací čistých, nemíchaných novin.
Odpadový papír se recykluje až šestkrát, než se z něj stane celulózová izolace. A celulózovou izolaci lze do domů foukat třikrát za sebou.
Při výrobě se využívá i ochrana klimatu. Závod v Hartbergu využívá zelenou elektřinu k výrobě osvědčeného izolačního materiálu.
Udělení pečeti kvality natureplus a rakouské ekologické pečeti potvrzují vysoké standardy z hlediska ochrany klimatu, zdravého bydlení a udržitelnosti celulózy ISOCELL.