Vonný difuzér Lina

Značka: Stadler
449 Kč / ks 371,07 Kč bez DPH 449 Kč / 1 ks
Skladem odesíláme 2-3 dny (>5 ks)
Můžeme doručit do:
6.3.2024

LINA

Lina je nejmenším z rodiny vonných difuzérů. Namísto vody a esenciálních olejů využívá k rozptylování vůně vonné koule Fragrance Globe. Příjemná vůně na vaší toaletě či koupelně se bude šířit minimálně 4 týdny. A to bez potřeby elektrického napájení či baterie.

Detailní informace

Detailní popis produktu

· Unikátní systém Fragrance Globe používá k rozptylování aroma magické vonné koule
· Vůně se uvolňuje přirozeně s možností změnit její intenzitu
· Můžete jej umístit kdekoli
· Na výběr máte 6 různých vonných koulí Fragrance Globe s příjemným aroma
· Premium Servis: rychlé vyřízení reklamace formou Pick & Return

 

Proč vonný difuzér Lina tak intenzivně voní?
Unikátní systém Fragrance Globe používá k rozptylování aroma magické vonné koule. Do difuzéru vložte vonnou kouli, která zajistí šíření aroma. Vonný difuzér Lina si jednoduše přeneste z toalety do koupelny bez rizika vylití vody či esenciálního oleje.


 


Žádná baterie, žádný elektrický kabel
Lina je vonný difuzér ideální do nejmenších místností vašeho domu či bytu. Rozvoňte si toaletu, koupelnu, šatník či chodbu. Na dlouhotrvající aroma vonného difuzéru nepotřebuje žádné elektrické napájení nebo baterii.


 


Magické vonné koule Fragrance Globe
Jedinečné vonné koule Fragrance Globe tvoří desítky malých perliček. Proudící vzduch, který prochází kolem nich způsobuje uvolňování intenzivního aroma, a to minimálně po dobu 4 týdnů. Po této době doporučujeme vonnou kouli vyměnit. Součástí balení je Globe White Amber.


 


Vy rozhodněte o intenzitě vůně
Intenzitu vůně snadno nastavíte pootevřením vrchního krytu. Otáčejte ho dokud nedosáhnete vámi požadované intenzity vůně. Pokud požadujete ještě silnější vůni, úplně odstraňte vrchní kryt vonného difuzéru. Bonusem je bezúdržbový provoz.


 


Difuzéry i vonné koule z rodiny Fragrance
Chcete poznat kromě Liny i další vonné difuzéry? Prohlédněte si magickou Ninu s podsvícením nebo malou štíhlou Tinu. Na výběr máte také 6 různých vonných koulí Fragrance Globe s příjemným aroma. Vyberete si vůni orchideje nebo vanilky?

Premium Servis
V rámci prémiových služeb jsme s našimi zákazníky neustále v kontaktu. V případě reklamace zajistíme svoz výrobku do servisu zdarma a opravený a plně funkční vám jej opět bezplatně přiveze kurýr přímo domů. Garantujeme také rychlé vyřízení reklamace, a to nejpozději do 15 dnů.

TECHNICKÉ PARAMETRY
VÝKON
· Úrovně výkonu: plynulé ovládání

Elegantní vonný difuzér

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

 

JSME SPECIALISTÉ NA ÚPRAVU VZDUCHU

 

Zlepšujeme vzduch kolem nás

Hlavním záměrem Stadler Form je vyvíjet kvalitní zařízení, která zlepšují vaše zdraví. Přinášíme prémiové produkty, které vzduch čistí, zvlhčují, ochlazují, ohřívají, odvlhčují a také provoní. Naše produkty se používají jednoduše a intuitivně.

Vynikáme moderním designem

Žádné nevkusné elektrospotřebiče. V produktech Stadler Form spojujeme unikátní design s precizní funkčností. Tvůrčí nápady našich designérů jsou opakovaně oceňovány na mezinárodních designových soutěžích. Každý produkt Stadler Form má své jméno. Stane se součástí vašeho domova.

Díváme se očima zákazníka

Vytváříme produkty, o kterých jsme přesvědčeni, že naplní nebo překročí očekávání našich zákazníků. Každé zařízení tvoříme s ohledem na vaše osobní potřeby, díváme se na svět vašima očima. Naše komunikace je otevřená a upřímná.

Myslíme na přírodu

Doplněním nových technologií do zařízení zajišťujeme úsporu elektrické energie a také její optimální spotřebu. Minimalizujeme obalové materiály, používáme jejich recyklovatelné varianty.