HomEvap Humidifer-adiabatický zvlhčovač + filtr proti legionelle + ohřívač + dig. regulace

Značka: HomEvap
44 249,70 Kč / ks 36 570 Kč bez DPH
Dostupnost na dotaz
Můžeme doručit do:
7.12.2023

HomEvap zvlhčovač

Zvlhčovač HomEvap může být instalován do jakéhokoliv systému řízeného větrání s pasivní rekuperací tepla. Funguje na přirozeném procesu vypařování vody. Suchý vzduch proudí skrz matrici ze skleněných vláken absorbující vodu a odvádí vodní páru z vlhkého povrchu. Odparem vody dojde ke snížení teploty vzduchu a zvýšení jeho vlhkosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výrobky HomEvap lze kombinovat s jakýmkoliv vzduchotechnickým systémem a jednotkami značek Pichler, NILAN, Atrea, Zehder, Brink, Paul atd. 

Tento proces je velmi účinný a spotřebovává nejméně energie ze všech typů zvlhčovačů. Vestavěný ohřívač zvyšuje teplotu vzduchu jen v případě potřeby.

Přívod vody je řízen automaticky na základě aktuální vlhkosti vzduchu na výstupu zvlhčovače a nastavené maximální vlhkosti, proto nehrozí riziko vysoké vlhkosti. Zvlhčovač funguje autonomně.

Kazeta s absorpční vložkou a vodním filtrem LegioSafe® je vyjímatelná. V závislosti na kvalitě vstupní vody by měla být pravidelně měněna. Nutnost výměny indikuje servisní hlášení ve spodní části Zvlhčovače. Náhradní kazetu lze vyměnit svépomocí nebo její výměnu zajistí servisní technik. 

 

Výhody:

  • tichý
  • automatický provoz
  • snadné napojení i na stávající rozvody řízeného větrání s rekuperací tepla

Adiabatický zvlhčovač obsahuje:

  •  vodní filtr LegioSafe®, který zajišťuje hygienicky nezávadný provoz
  • ohřívač
  • digitální regulaci

 

Všechny podrobnosti najdete zde: HomeVap zvlhčovač

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Centrální
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 5 kg

Ovládací panel

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Co, kdybyste se právě dozvěděli...

že správná vlhkost v interiéru ( 40-60% RV ) významně pomáhá snižovat možnost přenosu virů a bakterií 

prodlužuje životnost vašeho vybavení domu nebo bytu. Navíc zvyšuje vaši produktivitu a zlepšuje prožitek z bydlení.

Současná INDOOR GENERATION tráví pobytem uvnitř budov až 90 % svého času. 

Vzduch tam může být až pětkrát více znečištěný než vzduch venku. 77 % populace si to však podle průzkumu YouGov neuvědomuje. 

20000 dechů za den z toho 90% uvnitř budov.


 

Řešení existuje

 

Zvlhčovače a chladiče pro váš domov nebo kancelář. V HomEvap nabízíme ty správné produkty, které vám budou spolehlivě sloužit. Naše zvlhčovače jsou bezpečné proti legionele a jsou energeticky šetrné. Navíc můžou být i napojeny přímo na zařízení pro rekuperaci tepla.

 

Bezpečné a zdravé

 

Automaticky fungující zvlhčovač je standardně vybaven ohřívačem pro vyšší účinnost a patentovaný legionelový filtr LegioSafe zajišťuje bezpečné a zdravé vnitřní klima v kanceláři i doma. Patří sem například hlavně i dětský pokoj. Zařízení lze připojit přímo k libovolnému WTW (instalace rekuperace tepla) nebo pouze jako zvlhčovač s ventilátorovým boxem samostatně. V potrubí nedochází ke kondenzaci.

Vždy příjemné vnitřní klima

Nedaří se vám správně ochladit své životní nebo pracovní prostředí? Pak je ideálním řešením náš energeticky účinný chladič. Tento odolný spotřebič zajišťuje dostatečné chlazení v příjemném vnitřním klimatu v každém obytném a pracovním prostředí. To vám umožní znovu dobře spát nebo lépe pracovat například během teplého letního období.

Různé ovládací prvky

Zvlhčovač a chladič jsou standardně dodávány s ovládacím panelem. Mohou být také ovládány přes Modbus, Bacnet, 0-10Volt a on/off kontakt.