FINO ventil pro bytové větrání

FINO ventil pro bytové větrání

Stylový přívodní ventil FINO je ideální volbou pro přívod čerstvého vzduchu do moderních budov a interiérů, kde záleží na vzhledu výrobku. FINO je vhodný zejména pro malé průtoky vzduchu, kombinuje velmi nízkou konstrukční výšku, tichý provoz, hladký povrch a dokonalý design.

Když záleží na vzhledu

FINO je nejnižší výrobek z kolekce Climecon, hluboký pouhých 12 mm, vyčnívající ze stěny. Jasný a jednoduchý design je vhodný pro moderní a stylový interiér a nabízí také téměř neomezené možnosti v tradičnějších místech.

Vlastnosti výrobku

  • Snadná instalace.
  • Tichý provoz bez průvanu.
  • Snadno nastavitelný.
  • Snadno čistitelný.

Součást architektury

Konstrukce FINO je hluboká pouhých 12 mm a je nejnižším ventilem v celé řadě Climecon.

Díky svému inovativnímu designu nabízí FINO nenápadnou alternativu k architektuře prostoru. Díky různým barevným variantám může difuzor buď splynout s povrchem stěny, nebo jej zvýraznit kontrastní barvou.

Návrh vnitřního klimatu

Tichý provoz bez průvanu je dosažen díky optimálnímu počtu otvorů čtvercového tvaru s hustým dělením. Přiváděný vzduch vstupuje do místnosti rovnoměrně a bez průvanu.

Difuzory se nastavují ze zadní části mřížky pomocí magnetických pásků, které nezachycují nečistoty ani prach. Nastavení je snadné a rychlé díky inovativní nastavovací fólii, která zároveň chrání difuzor.

Snadná instalace

K instalaci mřížky nejsou potřeba žádné šrouby ani jiný spojovací materiál.

Kolekce pokrývá tři nejběžnější velikosti potrubí v obytných bytech, takže můžete najít správnou velikost potrubí pro každou situaci. Snadné a spolehlivé nastavení urychluje instalaci.