Bytové ventily LINE

Bytové ventily LINE

Větrání se nyní může stát součástí interiéru díky jedinečnému designu ventilů LINE a všestranným možnostem viditelné dekorační části výrobku. Stylový a moderní ventil vytváří kvalitní vnitřní klima v obytných prostorách.

Dotvořte interiér stylovými ventily

LINE je nový, stylový a moderní ventil Climecon pro obytné prostory. Kolekce byla vyvinuta ve spolupráci s odborníky na průmyslový design a interiérový design a také s odborníky na ventilaci společnosti Climecon. Výchozím bodem spolupráce bylo propojení designu interiéru a větrání se stylovými ventily. Kolekci LINE charakterizují zjednodušené, graficky ztvárněné výrobky a materiály, které se poprvé objevují ve ventilaci. Architektům, interiérovým designérům a těm, kteří staví a renovují vlastní domy, nabízejí ventily LINE rozsáhlé možnosti dotvoření designu interiéru.

Možnosti dekorování viditelné části ventilu

LINE má kulatý nebo čtvercový viditelný deco díl, který je kromě lakované oceli k dispozici v nových materiálech, dřevě Accoya® nebo opálovém skle. Konečný uživatel může také připevnit požadovaný materiál jako viditelnou část ventilu pomocí montážního dílu vyvinutého pro přizpůsobení.

Udržitelná borovice Accoya® je volbou opravdových nadšenců do designu.

Pro ty, kteří si cení vysoké kvality a udržitelnosti, nabízíme ventily LINE s masivní dřevěnou viditelnou dekorační částí. Elegantní a odolné díly Accoya® vnesou do interiéru instanci organického pocitu. Dřevo je jemně ošetřeno, aby získalo moderní, světlý odstín. Dřevěné díly Accoya® jsou k dispozici i v neošetřeném provedení, což umožňuje řadu možností ošetření způsobem, který dokonale odpovídá danému místu. Borovice Accoya® je pěstována udržitelným způsobem a má ekologický certifikát. Výsledkem přírodního ošetření dřeva jsou díly s dlouhou životností, které navíc velmi dobře snášejí vodu. Díky tomu se dřevěné dekorační díly Accoya® hodí i pro ventily používané v koupelnách a saunách.

Opálové sklo se hodí na světle zastíněná místa.

Opálové sklo je elegantní volbou materiálu pro světlé a prašné prostory. Sofistikované matné sklo vnáší do povrchu stropu a stěn nádech průzračnosti a překvapivě spojuje prvky místnosti. Viditelná část dekoru je z vysoce kvalitního neprůhledného skla, které se na řezu neleskne do zelených odstínů, ale nabízí neutrální a univerzální alternativu pro svěží domovy a moderní interiéry.

Přizpůsobte si svůj styl

Pro ty, kteří chtějí dokonalý design interiéru, nabízíme možnost LINEb, na kterou lze připevnit požadovaný povrchový materiál. Jako viditelné části ventilů lze použít dlaždice nebo jiné povrchové materiály použité v místnosti. Stejná montážní část platí pro zařízení používaná jako přívodní i odvodní vzduchové ventily. Například v souvislosti se změnou designu interiéru lze snadno vyměnit přední část ventilu LINE za viditelnou část vhodnou pro daný výsledek s využitím upevňovacího dílu.

Prvotřídní nátěr

Viditelné dekorační díly z lakované oceli jsou k dispozici v matné černé nebo bílé barvě - splývají s povrchem stěn nebo jsou naopak výrazné jako součást interiéru. Vysoce kvalitní povrchová úprava zanechává výrobky dokonalé po dlouhou dobu a vytváří pocit luxusu jako u ostatních ventilů. Barva odpuzující nečistoty chrání ventily a pomáhá udržovat výrobky čisté a snadněji se čistí.

Kolekce LINE

Vytvořeno ve spolupráci s odborníky na design

Design ventilů LINE sází na nadčasovost jednoduchých geometrických tvarů. Proto výběr zahrnuje kulaté a čtvercové viditelné dekorační části ventilů. Neobvyklé materiály byly navíc vybrány na základě jejich univerzální použitelnosti pro místa s nejrůznějším architektonickým a interiérovým designem. Materiály a tvary ventilů LINE byly vyvinuty ve spolupráci s odborníky na interiérový design, průmyslový design a týmem specialistů na ventilaci společnosti Climecon.

Všestranné alternativy pro interiérový design

LINE obsahuje kulatý nebo čtvercový viditelný deco díl, který je kromě lakované oceli k dispozici v nových materiálech. Kromě toho lze ventily LINE přizpůsobit pomocí speciálního dílu k tomu určeného. Ventily LINE jsou shodné pro přívod i odvod vzduchu a hodí se pro montáž na strop i na stěnu.