Climecon

Finské, vysoce kvalitní a bezpečné řešení ventilace

Lepší vnitřní atmosféra je vytvořena dobrým plánováním a nekompromisním zpracováním. Jsme finský Climecon, průkopník v designu vnitřního vzduchu. Realizujeme chytřejší řešení vnitřního vzduchu, která kombinují design, špičkovou kvalitu a komplexní jednoduchost, od návrhu až po celoživotní použití. Díky neustálému výzkumu a vývoji výrobků našimi předními experty v oboru si výrobky získaly velkou popularitu mezi profesionály v oblasti vzduchotechniky.

Společnost je obchodně zastoupena ve Finsku, Švédsku, Norsku, Dánsku, Velké Británii, Irsku, Německu, Belgii, Estonsku, Litvě, Francii, Rakousku, Slovensku a České republice a klade důraz na to, aby její produkty byly uhlíkově neutrální šetřily životní porstředí.

Možnosti použití

Větrání v domácnostech

Školy a veřejné budovy

Průmyslové prostory

Kuchyňské ventilace


Vyústka. Ventil. Difuzor.

Součást větrání s rekuperací, bez které se neobejdete

Produkty řady Climecon jsou zástupcem řady absolutně nejlepší vzduchové a zvukové techniky. Roky výzkumu a vývoje vyústily v širokou škálu terminálových vzduchových přístrojů, které poskytují tiché, vysoce kvalitní a zdravé vnitřní klima. Sortiment zahrnuje i digestoře pro profesionální kuchyně, stropní ventilační systémy, střešní systémy, systémy výfukových plynů do ovzduší a chemické čističky vzduchu.

Řešení pro ventilaci musí být spolehlivé, trvanlivé a musí vyžadovat minimální údržbu. Vyústky Climecon od finského výrobce mají nejen osobitý design, ale také důležitá technické vylepšení, která celý rekuperační systém pozvednou na vyšší úroveň.