Evora Trade s.r.o.

Jsme firmou, která se specializuje na výběr spolehlivých dodavatelů a produktů z celého světa. Poskytuje technologické řešení pro realizace projektů a funguje jako B2B partner, který navíc zajišťuje e-shop i pro své koncové zákazníky. S důrazem na kvalitu a inovace je Evora Trade s.r.o. ideálním partnerem pro podniky a zákazníky hledající globální zásobování a moderní obchodní řešení.

Jsme výhradním distributorem v ČR a na Slovensku pro tyto výrobce:


Sesterské společnosti

Díky našim sesterským společnostem vám můžeme poskytnout daleko více, než pouze dodání Vaší objednávky, ale týmy našich sesterských společností Vám pomohou také s projekcí technologií, jejich montáží a také servisem. Seznamte se s rodinou Evora!

Evora CZ s.r.o.

Evora CZ, s.r.o., je brněnská společnost specializující se na technologická řešení budov, jako je vzduchotechnika, zdravotechnika, vytápění, fotovoltaika a mnoho dalšího. Její hlavní zaměření spočívá v poskytování komplexních služeb od realizace až po servisní péči. Cílem Evora CZ je především pomoci zákazníkům vytvořit kvalitní a spolehlivé technické zařízení pro jejich objekty.

Společnost, byla založena v roce 2010, a od té doby se jejímu týmu daří úspěšně spolupracovat s mnoha klienty, kteří chtějí dosáhnout lepšího a zdravějšího vnitřního prostředí ve svých budovách

Evora Design s.r.o

Naše hlavní mise spočívá v profesionální koordinaci projektu, minimalizaci zbytečných nákladů a úsporách času i peněz našich klientů. Díky synergii mezi našimi partnerskými společnostmi Evora CZ s.r.o. , Evora Smart s.r.o. a Evora Trade s.r.o.  nabízíme nejefektivnější a nejhodnotnější řešení projektování a realizace. Vaše spokojenost a důvěra jsou pro nás klíčové hodnoty.

Krom projekce rodiných domů se zabýváme také projekčními službami v oblasti velkých budov, jako jsou školy, nákupní centra a další. Mezi naše klienty patří také architektonické ateliéry jako 3AE, Ateliér3 a mnoho dalších.


Evora Smart s.r.o.

Pomáháme klientům vytvářet zdravé, bezpečné, komfortní a udržitelné prostředí s použitím správně a smysluplně navržené automatizace, která propojí veškeré technologie v jeden funkční a efektivní celek s návazností na energetický management provozu všech typů budov. Klienti tak šetří nejen svůj čas, ale také peníze. Naše řešení umožní klientům věnovat svůj čas rodině nebo práci bez zbytečných starostí.

Dále naše specializace zahrnuje projekci a montáž fotovoltaických elektráren, které dokážeme dle požadavku klienta rovněž napojit na chytrou automatizaci a tím snížit výdaje za energie na minimum.

Na našem e-shopu naleznete produkty těchto značek:


Důvěřují námJsme členem

Centrum pasivního domu

Evora je členem a zároveň poradenským místem Centra pasivního domu, které je neziskovým sdružením právnických i fyzických osob, které vzniklo za účelem podpory a propagace standardu pasivního domu a za účelem zajištění kvality pasivních domů. Členy sdružení jsou jako podporující členové architekti, projektanti, stavební firmy, výrobci stavebních materiálů a prvků, a všichni ostatní odborníci se zájmem o pasivní domy. Podporující členové se podílí na realizaci aktivit sdružení, zejména svými odbornými znalostmi a zkušenostmi, aktivně spolupracuje s ostatními členy.

Kompenzace emisí CO2


S radostí oznamujeme, že jsme se zapojili do programu kompenzace emisí CO2 vznikajících při provozu našich firemních vozidel. Každým natankovaným litrem přispíváme na výsadbou a péči o české lesy. Tento skvělý program vznikl ve spolupráci společnosti Axigon a organizace Zasaď život a my jsme velice rádi, že se do něj můžeme zapojit!

Ve vašem košíku u nás na e-shopu nově najdete možnost, kompenzovat i vaši uhlíkovou stopu z objednávky!